Użytkownicy Samsunga Galaxy A71 mogą już cieszyć się oficjalną aktualizacją systemu Android 11. Polscy posiadacze oficjalnie potwierdzają na forach internetowych o dostępności nowej wersji, wraz z nakładką One UI 3.1.

Nie sądziłem, że kiedyś będę fanem smartfonów Samsunga. Teraz przyznaję, że wiele smartfonów i podejście do nich podoba mi się coraz bardziej. Nie jestem zwolennikiem kupowania sprzętu od razu po premierze i tak też jest w przypadku Samsunga. Jednak po kilku miesiącach ich smartfony są dobrze wyceniane. Do tego dochodzi dobra polityka aktualizacji i moim zdaniem mamy dobrą bazę sprzętowo-softwarową.

Dosłownie przed chwilą wspominałem nadchodzącym ciekawym smartfonie Galaxy A82, który może być hitem. Jednak spoglądając na kwotę, jaką osiągnął ostatnio Galaxy A71 muszę przyznać, że jest to kawał dobrego sprzętu.

Dla mnie ma wszystko co wymagam od telefonu. Przyzwoity procesor Snapdragon 730, dobry aparat, przyzwoite wykonanie i przyzwoitą baterię. Pełną specyfikację znajdziecie na tej stronie. Galaxy A71 można nabyć już za niecałe 1500 złotych i moim zdaniem jest to dobra oferta. Oczywiście, wybór smartfona w tej cenie jest dyskusyjny, bo każdy znajdzie coś lepszego, wybierając pod kątem jakiegoś konkretnego elementu. Jednak biorąc pod uwagę całość i uniwersalność, dobrą specyfikację całości, mogę śmiało stwierdzić, że warto wziąć pod uwagę Galaxy A71.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst