Wspaniała wiadomość dla użytkowników flagowych smartfonów Samsunga, które zadebiutowały w latach 2021 i 2022. Posiadacze serii Galaxy S21 i Galaxy S22 mogą już skorzystać z aktualizacji One UI 6.1!

Niestety, ale aktualizacja nie dotyczy modelu Galaxy S21 FE, przynajmniej na ten moment. Najnowsza wersja systemu została udostępniona w Korei Południowej, lecz spodziewam się, że niedługo trafi również na inne rynki.

aktualizacja Galaxy S21 One UI 6

Biorąc pod uwagę możliwości obydwóch serii, ich aktualizacje i nowe funkcje mogą się różnić. Nowsza odsłona — Galaxy S22 – powinna otrzymać większość funkcji Galaxy AI. Niestety, ale seria Galaxy S21 może otrzymać tylko funkcję Circle to Serach.

Jest to zgodne z wcześniejszym potwierdzeniem ze strony Samsunga, że starsze flagowe urządzenia otrzymają ograniczoną liczbę funkcji AI. Jeśli chcecie skorzystać z pełni możliwości Galaxy AI, to musicie zaopatrzyć się w takie telefony, jak Galaxy S24+.

Najnowsza seria gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji i aktualizacje systemu przez pełne 7 lat. Jeśli jednak nie widzicie takiej potrzeby, to Galaxy S21 i Galaxy S22 dalej mogą być dobrymi wyborami.

Jeśli otrzymaliście aktualizację do najnowszej wersji systemu One UI 6.1, to dajcie znać w komentarzach.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst