Moje ponad 10-letnie doświadczenie nauczyło mnie kilku rzeczy i to one będą definiowały stronę Androidowy.pl.
Przede wszystkim ograniczam do minimum skrypty śledzące. Na tym etapie bloga mogę operować tylko darmowym narzędziem. Zrezygnowałem z inwazyjnych reklam i na stronie powinna pojawiać się maksymalnie jedna jednostka. Możesz zablokować Google Analytics pobierając ten dodatek do przeglądarki Google Chrome lub korzystając z innych przeglądarek. Zobacz artykuł na temat Jak żyć bez usług Google.

Oprócz dbania o użytkownika otwieram się również na twórców. Masz coś ciekawego do powiedzenia? Chcesz podzielić się swoim projektem? Pisz śmiało. Od dawna wiadomo, że najlepszą metodą nauki jest edukowanie innych.

Jeśli pojawia się jakiś wpis sponsorowanym, to będzie oznaczony we wstępie. Chcę żeby każdy miał świadomość, że konsumuje opłaconą treść. Nawet jeśli będzie ona powstawała przeze mnie, ale przy współpracy z jakąś marką.

O mnie i kontakt.

W razie współpracy proszę o kontakt pod adresem maciej@androidowy.pl

Moje doświadczenie sięga jednego z największych blogów technologicznych w Polsce. Fandroid, kiedy byłem jego właścicielem, generował około pół miliona odsłon miesięcznie. Był jednym z najchętniej czytanych blogów o technologiach mobilnych w Polsce. Jako właściciel i główny prowadzący zajmowałem się recenzjami i kontaktem z firmami technologicznymi. Udało mi się go sprzedać, ale po trafieniu w nowe ręce niestety stał się słupem reklamowym. Dlatego postanowiłem stworzyć coś nowego.

Masz ciekawy tekst i chcesz się nim podzielić? Napisz do mnie, a ja udostępnię miejsce za darmo. Siłą mojego poprzedniego projektu była współpraca z osobami, które miały ciekawe pomysły i chciały dotrzeć do szerszego grona.

Maciej

Androidowy.pl