Moje ponad 10-letnie doświadczenie nauczyło mnie kilku rzeczy i to one będą definiowały stronę Androidowy.pl.

Każdy czytelnik jest potencjalnym klientem!

Lata pracy w tej branży i kontakty z różnymi markami pozwoliły mi wypracować szeroką siatkę współpracy. Jestem otwarty na propozycje. W tym wszystkim najważniejszy jest czytelnik i szacunek do niego.

Współpracowałem z takimi markami jak: Sony, Allview, Honor, Huawei, LG, TP-Link, AVM (Fritz!), Allegro, Gearbest, Aliexpress i wieloma innymi. Nieważne, czy mam do czynienia z małą firmą, czy dużą korporacją. Zawsze podchodzę do tematu profesjonalnie.

O mnie i kontakt.

Moje doświadczenie sięga jednego z największych blogów technologicznych w Polsce. Fandroid, kiedy byłem jego właścicielem, generował około pół miliona odsłon miesięcznie. Był jednym z najchętniej czytanych blogów o technologiach mobilnych w Polsce. Jako właściciel i główny prowadzący zajmowałem się recenzjami i kontaktem z firmami technologicznymi. Udało mi się go sprzedać, ale po trafieniu w nowe ręce niestety stał się słupem reklamowym. Dlatego postanowiłem stworzyć coś nowego.

Kontakt pod adresem androidowy@posteo.pl

Masz ciekawy tekst i chcesz się nim podzielić? Napisz do mnie. Siłą mojego poprzedniego projektu była współpraca z osobami, które miały ciekawe pomysły i chciały dotrzeć do szerszego grona.

Maciej

Androidowy.pl