Wczoraj pisałem o ciekawych promocjach na telefony Apple iPhone. Między innymi, wspominałem o tym, że za chwilę iPhone 14 będzie można kupić w rewelacyjnej cenie. Jednak teraz mamy również dobrą okazję do zakupu iPhone 15 za 3799 złotych. Oferta pojawiła się w sklepie X-kom i dotyczy czarnej wersji. Na szczęście, pozostałe kolory również są w dobrych ofertach. Tylko, że kosztują już 3849 złotych.

Jeśli jednak, z jakiegoś powodu, nie macie zaufania do tego sklepu, to możecie skorzystać z innej promocji. Wczoraj pojawiła się oferta na iPhone 15 ze słuchawkami AirPods gen. 2 w gratisie. Do tego, sprzedaż obowiązuje w polskich sklepach, które oferują raty 0%. Wartość takich słuchawek, to około 500 złotych. Więc, jeśli zależy Ci na takim gadżecie, to ta promocja również wypada świetnie.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego najnowsze smartfony Apple są tak przeceniane. Jedni węszą tutaj różnego rodzaju spisku, inni twierdzą, że telefony giganta nie sprzedają się dobrze. Ja bym obstawiał tę dugą wersję. Moim zdaniem Samsung ze swoim Galaxy S24 mocno namieszał. Możecie mówić co chcecie, ale Galaxy S23 i Galaxy S24 to rewelacyjne smartfony. Wydaję mi się, że Apple będzie potrzebować nowego iPhone SE 4 wcześniej niż zakładano. Dalej będzie notował świetną sprzedaż, ale takie obniżki nie są podobne do giganta. Raczej nie wpisują się w standardową politykę promocyjną.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst