Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


HMD Global, producent smartfonów Nokia, rozpoczął w Europie produkcję modelu XR21. Jest to wzmocniony telefon, który skierowano do klientów biznesowych. Wielu z was może dziwić polityka HMD Global, ale oni chyba wiedzą co robią.

Wydawać by się mogło, że producent smartfonów Nokia może mieć dziwne podejście do sprzedaży i wyceniania produktów. Często zarzuca im się, że są za drogie w porównaniu do parametrów. Zgadzam się i tutaj nawet nie bronię producenta.

xr21 nokia

Mi też ciężko zrozumieć ich politykę, a tym bardziej zachwyty niektórych blogerów technologicznych. Kibicuję HMD Global w tym żeby ich produkcja w Europie odniosła sukces. Jednak nie jestem optymistą. Najnowszy smartfon Nokia XR21 nie jest nawet ze średniej półki, a skierowano go do klienta korporacyjnego.

Nie rozumiem tego projektu i chyba nawet nie próbuję zrozumieć. Smartfon ma być produkowany na Węgrzech i z fabryki wyjdzie w bardzo małej liczbie. Jak podaje The Verge, HMD Global ma zamiar wyprodukować tylko 50 sztuk smartfona, przynajmniej na początku.

Zostaw odpowiedź