Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Xiaomi zapowiedziało Smart Band 8 Pro – najnowszy model smartwatcha, który przypomina sprzęt Apple. Nowość oferuje przede wszystkim większy ekran, co pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie dostępnych opcji.

Wiele osób twierdzi, że nowy smartwatch będzie dobrą konkurencją dla zegarka Apple, ale ja się pod tym nie podpiszę. Zegarki Apple i Xiaomi dzieli zbyt wielka przepaść. Jednak, warto zainteresować się nowym produktem Xiaomi, bo jest to kawałek ciekawego sprzętu.

Xiaomi Band 8 Pro 1

Xiaomi trochę rewolucjonizowało rynek inteligentnych zegarków. Kto z nas nie pamięta pierwszej inteligentnej opaski Mi Band? Jednak firma idzie dalej i przedstawia coś, co jeszcze bardziej przypomina Apple Watch. Oczywiście, jest to tańszy zamiennik i jest to sprzęt pozbawiony tak zawansowanego oprogramowania.

Tak Xiaomi Smart Band 8 Pro.

Można śmiało napisać, że Xiaomi jest ulubioną marką Polaków, a ich opaski i zegarki cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, bo firma kusi wyglądem i ceną. Muszę przyznać, że tym razem zegarek Xiaomi Smart Band 8 Pro bardzo mi się podoba. Jestem fanem klasycznych rozwiązań, z okrągłą tarczą, ale ten projekt do mnie przemawia.

W dniu 14 sierpnia Xiaomi planuje wprowadzenie nowych produktów, które obejmą inteligentny zegarek Xiaomi Band 8 Pro. Jednak to nie wszystko, co pokaże firma Podczas tego wydarzenia, gigant zaprezentuje także tablet Xiaomi Pad 6 Max oraz Xiaomi MIX Fold 3.

Osobiście czekam na prezentację składanego smartfona tej firmy, ale doskonale rozumiem też zainteresowanie zegarkiem.

Xiaomi Band 8 Pro 2

Nowy zegarek Xiaomi, Band 8 Pro, będzie miał ekran AMOLED 8-bitowy z odświeżaniem 60 Hz i gęstością pikseli 336 ppi. Użytkownicy będą mogli użyć dowolnego zdjęcia jako tła ekranu, a większy wyświetlacz będzie miał więcej widżetów.

Nowy zegarek Xiaomi będzie kopią Apple Watch tylko z pozoru. Jasne, będzie do niego podobny i to dobry krok, bo zegarki z jabłkiem prezentują się ciekawie. Jednak, Apple Watch to nie tylko wygląd. To przede wszystkim oprogramowanie i bardzo ważny ekosystem, o czym już wspominałem wiele razy. Natomiast Xiaomi bazuje na cenie i emocjach związanych z konkurentem.

Dalej twierdzę, że zegarek Xiaomi będzie dobrym wyborem i ładnym zegarkiem. Tego mu nie odbieram. Tylko, że brakuje mu takiej kropki nad „i”, a nią byłoby oprogramowanie.

źródło: Weibo 

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

3 komentarze

Skomentuj mój tekst