Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Microsoft co chwilę aktualizuje elementy Windows 11 i nie będzie zaskoczeniem jeśli napiszę, że chodzi o wprowadzanie sztucznej inteligencji. Wcześniej mogliśmy poznać kilka nowości w aplikacji Paint, ale ja najbardziej czekałem na zmiany, które dotkną aplikację Zdjęcia w Windows 11. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych programów w tym systemie. Dzięki niemu można szybko przeglądać zdjęcia i dokonywać prostej edycji.

Microsoft wprowadza do aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 11 funkcje sztucznej inteligencji podobne do tych z Google Zdjęcia. Gigant testuje nową funkcję, która za pomocą AI pozwala rozmyć, usunąć lub zmienić tło i zapisać obraz w formacie .png. Nowe funkcje sztucznej inteligencji są dostępne dla użytkowników zapisanych do Niejawnego programu testów systemu Windows w kanale Canary. Osobiście jestem zapisany do kanału deweloperów i nie widzę takiej możliwości. Mam opcję rozmycia tła, ale nie mam funkcji zastępowania tła.

rozmycie tla zdjecia windows 11

Poniżej możecie zobaczyć jak to będzie wyglądać i moim zdaniem jest to bardzo przydatna funkcja. Wyobraźcie sobie, że macie zdjęcie jakiegoś obiektu, który przydałby się w prezentacji PowerPoint, ale tło na nim jest “niewyjściowe”. Wystarczy kilka kliknięć i usuwacie lub zastępujecie takie tło.

rozmycie tla zdjecia windows 11 11

Zostaw odpowiedź