Internet towarzyszy nam wszędzie – także w podróżach. Za granicą korzystanie z sieci od polskich operatorów potrafi być jednak bardzo kosztowne. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na wynajem routerów z eSIM, które zapewniają stały dostęp do internetu w dowolnym zakątku świata. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Dlaczego warto postawić na router XOXO WiFi na podróż?

W trakcie podróży po obcym kraju warto mieć dostęp do map. Najlepiej sprawdzają się te elektroniczne, które nie zajmują miejsca i pozwalają na precyzyjne odszukiwanie dokładnych adresów oraz tras. Aby w trakcie wycieczki móc korzystać z takich aplikacji, trzeba mieć dostęp do internetu.

xoxo zdjecia 29

Karty eSIM działają w konkretnych państwach, na zasadach lokalnych operatorów. Ich koszt jest niewielki w porównaniu do wydatków, jakie trzeba by było ponieść za korzystanie z polskich kart SIM w innym kraju. Zapewniają one dobrą prędkość internetu, co ma ogromne znaczenie podczas pieszych i samochodowych wycieczek. Karty eSIM są strzałem w dziesiątkę także wtedy, gdy na miejscu nie możesz skorzystać z Wi-Fi. Router XOXO WiFi na wynajem jest wysyłany do klienta pocztą, na czas wskazany w trakcie składania zamówienia.

Mobilne urządzenia idealne na wycieczki

Routery XOXO WiFi z eSIM to urządzenia mobilne. Mają niewielkie wymiary, dlatego powodzeniem można zmieścić je w torbie czy nawet kieszeni. Taki sprzęt sprawdza się doskonale podczas zwiedzania miasta, a także wycieczek z bagażem podręcznym. Bateria pozwala na pracę przez nawet 12 godzin ciągłego użytkowania. Do routera można podłączyć nawet 5 telefonów lub komputerów, co jest świetnym wyborem w trakcie wycieczek z większą grupą znajomych.

Router bez limitu z ograniczeniem prędkości

Routery XOXO WiFi nie mają limitów. Po wykorzystaniu wykupionego pakietu danych internet nie znika, jednak znacznie zwalnia. Jego prędkość pozwala na wykonywanie podstawowych operacji, co umożliwia uniknięcie sytuacji, w której nagle stracisz dostęp do sieci. To ważne zwłaszcza w podróżach, kiedy to internet najczęściej jest wykorzystywany jako nawigacja i ułatwienie komunikacji w lokalnym języku.

xoxo zdjecia 25

Karty eSIM stosowane w routerach na podróż łączą się automatycznie z operatorem najlepszym pod względem zasięgu w danym momencie. Oznacza to, że możesz liczyć na szybki internet także w miejscach, w których nie ma dostępu do niektórych sieci. Jedno urządzenie można wykorzystać w nawet kilkudziesięciu krajach – to dobry wybór także na wycieczki objazdowe.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane
Skomentuj mój tekst