Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Google Pixel 4a jest dobrym wyborem pośród smartfonów ze średniej półki. Co prawda nie u nas w kraju, ale na zachodzie radzi sobie bardzo dobrze. U nas smartfon sklasyfikowany jest jako flagowiec, przynajmniej jeśli chodzi o etykietę cenową. Raczej nie doczekamy się oficjalnej sprzedaży Pixel 4a w Polsce.

Nie ma co liczyć również na oficjalną dystrybucję nowego Google Pixel 5a, którego zdjęcia trafiły do sieci. Nie doszukujcie się zewnętrznych różnic pomiędzy nim a wspomnianym na początku 4a. Ciężko je dostrzec, a producent dodatkowo zastosował bliźniacze wymiary. Google Pixel 5a ma wymiary 156,2x 73,2×8,8 mm.

pixel 5a 1

Grafiki pojawiły się dzięki sprawdzonemu OnLeaks. Więc można mówić o praktycznie sprawdzonym źródle. Niestety, chcielibyśmy dowiedzieć się coś więcej na temat Pixel 5a, ale póki co dostajemy szczątkowe informacje.

Co wiemy o Google Pixel 5a do tej pory:

  • wyświetlacz OLED FHD+ (6,2″)
  • wymiary 156,2x 73,2×8,8 mm
  • aparat z dwoma obiektywami + nieznany czujnik (prawdopodobnie PDAF)
  • gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
  • głośniki stereo

Zostaw odpowiedź