Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na premierę Samsunga Galaxy S23 FE. Do tego dochodzi jeszcze ciekawy tablet Galaxy Tab S9, który również może zdobyć duże uznanie wśród użytkowników.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają rzeczywisty wygląd tych urządzeń. Przeciek mógł być kontrolowany lub nie. Nie ma to znaczenia. Ważne jest to, że widzimy te sprzęty na zdjęciach, które są dobrej jakości.

ar feature friendly reminder to grab your earbuds 538387961

Warto też zwrócić uwagę na datę, która została zaprezentowana na zdjęciu smarttfona Galaxy S23 FE. Tym sposobem Samsung mógł nam zdradzić, że premiera Galaxy S23 FE odbędzie się już 4 października. Tutaj możecie przeczytać wszystko na temat tego smartfona.

ar feature your everyday audio companion 538387957

Powyższe zdjęcia zostały „przypadkowo” udostępnione przez argentyński oddział Samsunga. Wystarczyła chwila żeby je pobrać i udostępnić dalej. Z nich dowiadujemy się również o nadchodzącej premierze nowych słuchawek Galaxy Buds FE.

Galaxy S9 FE to nowy model od Samsunga, który ma wiele wspólnego z najnowszymi tabletami Tab S9. rawdopodobnie posiada cztery głośniki Dolby Atmos na bokach. Ponadto, dołączony do zestawu rysik S Pen pozwala na łatwe pisanie, rysowanie i edytowanie na dużym ekranie. Galaxy S9 FE może być godnym następcą Galaxy S7 FE.

Przypominam, że poprzednia wersja tabletu FE została wprowadzona na rynek około dwa lata temu. Najwyższy czas żeby nadrobić zaległości. Tak samo jest w przypadku smartfona FE. Jest na co czekać.

Pamiętajcie jeszcze o tym, że Samsung planuje wdrożenie najnowszej aktualizacji One UI 6. Oprogramowanie bazuje na systemie Android 14 i wprowadza wiele nowych funkcji. W październiku szykuje się wiele nowości od producenta.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst