Firma Microsoft oficjalnie zapowiedziała wydarzenie, które odbędzie się 21 września. Jakiś czas temu zaczęto rozsyłać zaproszenia. Na ten moment wiemy, że Microsoft skupi się na sztucznej inteligencji. Spodziewamy się, że pokażą nowe funkcje Copilot.

Zobacz, jak włączyć Copilot w Windows 11.

Być może zobaczymy większą prezentację AI zintegrowaną z aplikacjami typu Word. Wiemy już, że Copilot w Word ma być płatny i tym bardziej można spodziewać się jakiejś prezentacji z tymi elementami. Firma musi jakoś zareklamować tę usługę.

Według źródeł Windowscentral Microsoft może pokazać Surface Laptop Studio 2 , Surface Laptop Go 3 i Surface Go 4. Na temat Surface Laptop Go 3 pisałem już i tutaj nie ma co liczyć na jakąś rewolucję. Zastanawiam się, jak będzie prezentować się najmocniejszy z tych graczy — Surface Laptop Studio 2.

Wiemy, że flagowy laptop Microsoftu ma zadebiutować najpierw w USA i Kanadzie. Dopiero po kilku tygodniach można spodziewać się premiery w innych regionach. Do sieci trafiły również informacje o tym, że najsłabszy wariant z procesorem Intel Core i5, 256GB i grafiką Intel Iris Xe ma kosztować 1599 dolarów.

Jednak największe możliwości zaprezentują najmocniejsze wersje z procesorami Core i7-13700H i Core i7-13800H. Do tego mają być wyposażone w pamięć 16GB, 32GB lub 64GB RAM i kartę graficzną NVIDIA RTX 4060 GPU. Nawet nie chcę sobie wyobrażać polskiej ceny za najmocniejszy wariant Microsoft Surface Laptop Studio.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane
Skomentuj mój tekst