OnePlus Open to nowy składany telefon, o którym zaczyna być coraz głośniej. Wiele osób wróży mu duży sukces i według nich OnePlus kolejny raz ma pokazać smartfona z segmentu „zabójca flagowców”. Mi się wydaje, że firma takie czasy ma już za sobą, ale OnePlus Open i tak prezentuje się ciekawie.

Składany smartfon OnePlus ma się pojawić na rynku pod koniec sierpnia. Telefon ten ma mieć dwa ekrany: 6,5-calowy zewnętrzny o rozdzielczości 1080p i częstotliwości odświeżania 120Hz oraz 8-calowy wewnętrzny o rozdzielczości Quad-HD i częstotliwości odświeżania 120Hz. Telefon ma być wyposażony w układ trzech kamer z tyłu, skóropodobną obudowę, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, dwie baterie o łącznej pojemności 4,800 mAh i szybkie ładowanie 80W.

oneplus open

Telefon ma konkurować z Google Pixel Fold i Samsung Galaxy Z Fold 5. Cena OnePlus Open ma wynosić około 1,200 dolarów. Jeśli producent zaprezentuje smartfona OnePlus Open w cenie 1200 dolarów, to naprawdę można będzie mówić o konkurencyjnej cenie. Zobaczymy jednak jak to się skończy.

Warto wspomnieć, że ostatnio OnePlus wrócił do korzeni, kiedy bardzo dobrze wyceniał swoje smartfony. Dobrym przykładem jest premiera OnePlus Nord 3 – smartfona, którego można śmiało polecać, bo w tej cenie ciężko wskazać lepszy wariant.

źródło

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst