Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Thunderbird 115 to program, który posiada interfejs Supernova. Ten interfejs zawiera zaktualizowane okno z odświeżonymi folderami oraz listą wiadomości. Dodatkowo, zostały wprowadzone nowe okienka wyświetlania wiadomości, a także ulepszony Szybki filtr, Kalendarz i Książka adresowa z nowym widokiem pionowym. Interfejs ten również zawiera dynamiczny ujednolicony pasek narzędzi. Dzięki tym aktualizacjom korzystanie z Thunderbirda staje się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

Nowa wersja Mozilla Thunderbird 115 jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej do pobrania. Pamiętaj, że ta aktualizacja nie dotyczy użytkowników korzystających z wcześniejszych wersji Thunderbirda niż 102. Aby zaktualizować swoją aplikację, niezbędne będzie wykonanie nowej instalacji.

kalendarz

Według mnie, Mozilla podjęła dobrą decyzję, ponieważ widać, że Thunderbird dostał drugie życie. Dzięki Supernova aplikacja teraz prezentuje się bardziej nowocześnie. Nie jest perfekcyjnie i śmiem twierdzić, że w pewnym stopniu nie dorównuje najlepszym programom, przynajmniej jeśli chodzi o kwestie wizualne, ale moim zdaniem znacznie lepiej się z nią pracuje niż z nową aplikacją Outlook.

Cieszę się z tych zmian i mam nadzieję, że jest to mała zapowiedź aplikacji Thunderbird na Androida. Mozilla obiecywała, że najpierw skupi się na aplikacji na komputery, a potem wprowadzi aplikację na smartfony. Trzymam ich za słowa.

Tutaj zobaczysz jak prezentuje się Supernova, a tutaj jakie zmiany dotknęły Thunderbirda na komputerach.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst