Szukasz telewizji online za darmo? Możesz spróbować serwisu sweet.tv. Od jakiegoś czasu strona dodatkowo daje możliwość obejrzenia za darmo 3 filmów. W kolekcji znajdują się takie hity kinowe jak nowy Mission Impossible lub nowy Indiana Jones.

Nie jest to wpis sponsorowany. Wiele osób zna ten temat i korzysta od dawna z tego serwisu z kilku powodów. Żeby oglądać telewizję za darmo na sweet.tv nie trzeba podawać numeru karty kredytowej, a nawet prawdziwego adresu mailowego! Strona nie wymaga potwierdzenia rejestracji. Więc, żeby oglądać telewizję za darmo i obejrzeć 3 hity kinowe wystarczy wymyślić sobie maila i odpalić materiał. Nic więcej.

Zrzut ekranu 2023 11 10 095024

Telewizja online za darmo będzie działać przez 7 dni. Po tym czasie możecie skorzystać z opcji, która przedłuży taki okres na następne 14 dni, ale tutaj musicie już podać swoje dane do płatności. Te 14 dni kosztują 1 zł i subskrypcję możecie anulować od razu po opłaceniu tej symbolicznej kwoty.

Istnieje jednak sposób, aby oglądać tę telewizję online za darmo „bez przerwy”. Nie trzeba podawać żadnych danych płatniczych. Wystarczy, że co tydzień podacie inny adres e-mail. Oczywiście, to rozwiązanie będzie działać dopóki firma nie zmieni warunków. Może się to zdarzyć wkrótce, ponieważ serwis sweet.tv wcześniej oferował 30 dni bezpłatnego dostępu, potem 14 dni, a teraz „spadł” do 7 dni. Więc możliwe, że niedługo skończy się okres promocyjny i reklamowy tego serwisu.

Jeśli chcecie obejrzeć 3 filmy za darmo, to wystarczy skorzystać z kodu rabatowego, który brzmi: 2023. Wpisujecie go w miejscu, w którym miałoby dojść do płatności. Przy filmie klikacie „Oglądaj za 9 złotych” i w wyskakującym okienku, na dole wpisujecie kod rabatowy. Pozwala on na oglądanie filmów w jakości HD.

Serwis posiada aplikację na Android, Android TV i wybrane smart TV.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst