Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Na forum społeczności Samsunga w Korei Południowej ogłoszono, że firma kończy program One UI 6 Beta dla Galaxy S23. Ta informacja może oznaczać, że stabilna wersja systemu jest już za rogiem. Tego mogliśmy się spodziewać i informowaliśmy, że ósme wydanie Galaxy One UI 6 Beta będzie ostatnim dla serii Galaxy. Po tej aktualizacji powinna pojawić się finalna wersja orpogramowania.

Samsung Galaxy one ui 6

Ostateczna i stabilna wersja One UI 6 jest już na serwerach Samsunga i tylko czeka na zwolnienie blokady. Można śmiało obstawiać, że posiadacze Galaxy S23 otrzymają ją przeciągu miesiąca. Jednak musimy poczekać na oficjalne stanowisko firmy, bo na ten moment nie ma żadnych informacji odnośnie aktualizacji. Jednak jest wielce prawdopodobne, że One UI 6 otrzymają te smartfony.

W najbliższym czasie powinniśmy poznać cały harmonogram aktualizacji dla poszczególnych krajów. W tym czasie warto zapoznać się z nowościami i zmianami w One UI 6. Najnowsze oprogramowanie prezentuje się fenomenalnie i dzięki wielu zmianom jest nowocześniejszy. Warto tutaj dodać, że jednym z pierwszych smartfonów z domyślnie zainstalowanym One UI 6 będzie budżetowy model Galaxy A24. To będzie ciekawe.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Jeden komentarz

 1. Właśnie na s23 otrzymałem kolejną aktualizację beta Oui 6.0 android 14
  Informacja o aktualizacji
  Wersja One Ul: 6.0
  Wersja: S911BXXU3ZWJM /
  S911BOXM3ZWJM / S911BXXU3BWJM
  Rozmiar: 421,68 MB
  Poziom poprawki zabezpieczeń: 1 października
  2023

Skomentuj mój tekst