Samsung wydał trzecią aktualizację beta One UI 6.0 dla serii Galaxy S23. Najnowsza wersja jest już dostępna w USA z wersją oprogramowania ZWI8. Aktualizacja powinna wkrótce pojawić się w innych krajach, być może też w Polsce.

Samsung Galaxy One UI 6. Zdjęcie przedstawia widget muzyki.

Są to dobre informacje. W ostatnim czasie mogliśmy przeczytać jeszcze o tym, że One UI 6 zaczyna trafiać do Samsunga Galaxy A34 i Samsunga Galaxy A54.

One UI 6 w Polsce można śledzić na forum społeczności Samsunga. Tutaj znajdziecie listę smartfonów, które otrzymają One UI 6.

Zrzuty ekranu zamieszczone na Twitterze pokazują, że pakiet OTA (over the air) dla One UI 6.0 Beta 3 waży od 1.2GB do 1.4GB w zależności od rynku i modelu urządzenia.

Samsung ulepszył systemowy odtwarzacz wideo dzięki ulepszonemu układowi, który oferuje lepsze sterowanie. Dodatkowo firma naprawiła kilka problemów i błędów obecnych w poprzedniej wersji beta. Samsung rozwiązał prolemy powodujące zamrożenie interfejsu użytkownika po długim naciśnięciu ekranu głównego.

One UI 6.0 Beta 3 dodatkowo łata błąd aparatu, który powodował awarię aplikacji podczas przełączania w tryb wideo. Poprawiono kształt ikon powiadomień w wiadomościach tekstowych i naprawiono problemy z rutynowym warunkiem „po otrzymaniu wiadomości”. Ta aktualizacja naprawia również błędy kolorów paska powiadomień podczas uruchamiania aplikacji w Samsung DeX.

Poprawek jest zdecydowanie więcej i Samsung robi wszystko żeby wyeliminować je wszystkie przed premierą. A ta zbliża się wielkimi krokami.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Jeden komentarz

Skomentuj mój tekst