Firma Samsung jest w gazie. Co chwilę dowiadujemy się o nowych smartfonach lub aktualizacji One UI 6 dla telefonów Galaxy. W połowie września doszło do udostępnienia trzeciej wersji One UI 6 Beta. Natomiast dziś mamy okazję przeczytać, że firma udostępnia już czwartą wersję tego oprogramowania.

galaxys23 oneui 6 beta

Samsung One UI Beta 4 – co nowego?

Czwarta aktualizacja One UI Beta 6 na pierwszy rzut oka może niewiele zmieniać. Jednak pod maską tej wersji oprogramowania znajduje się wiele ważnych składników. Najnowsza wersja zawiera poprawki bezpieczeństwa i poprawia błędy, na które cierpiały poprzednie edycje.

Aktualizacja ZWIC dla Galaxy S23 jest już dostępna do pobrania. Nie ma informacji w jakich krajach, ale niebawem możemy spodziewać się, że pojawi się również w Polsce. Ma ona rozmiar ponad 1 GB i zawiera najnowszą łatkę bezpieczeństwa z października 2023 r.

Samsung podaje, że naprawił kilka błędów w tym wydaniu, w tym jeden, który uniemożliwiał uruchomienie Asystenta Google gestem przesunięcia w górę. Oczekuje się, że ta aktualizacja poprawi również wydajność i stabilność systemu, ponieważ Samsung dąży do wyeliminowania wszystkich zgłoszonych problemów przed oficjalnym wydaniem One UI 6.

W ostatnim czasie Samsung rozpieszcza wielu użytkowników. One UI 6 Beta pojawiło się dla Galaxy A34, Galaxy A54 i Galaxy S21. Takie ruchy pozwalają sądzić, że oprogramowanie jest na ostatniej prostej.

One UI 6 w stabilnej wersji powinno pojawić się zaraz po premierze smartfona Google Pixel 8. To właśnie z jego prezentacją powiązane jest oficjalne wdrożenie Androida 14 na rynek. A jak dobrze wiemy, One UI 6 bazuje właśnie na tej wersji systemu Google.

W tym wpisie możecie zapoznać się z nowościami i datą premiery One UI 6. Tutaj sprawdzicie, które urządzenia otrzymają Androida 14. Stworzyłem również listę urządzeń, które powinny dostać aktualizację One UI 6.

Warto też śledzić temat nadchodzącej premiery Samsunga Galaxy S23 FE. To może być bardzo ciekawy sprzęt i mam nadzieję, że plotki o jego cenie nie zostaną potwierdzone.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst