Samsung ma dobre tempo z wydawaniem aktualizacji. Tydzień po czwartej wersji Beta udostępniono piąte wydanie One UI 6 Beta dla Galaxy S23. To może sugerować, że Samsung jest już na finiszu i stabilna wersja oprogramowania jest już na horyzoncie.

W skrócie.

  1. Poprawki błędów i usprawnienia.
  2. Rozmiar aktualizacji: Około 750 MB.
  3. Dostępność aktualizacji: w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, a niebawem powinna zawitać również do Polski.
  4. Nowsza łatka bezpieczeństwa: nie zawiera nowszej łatki bezpieczeństwa, ponieważ Beta 4 już miała październikową poprawkę.
  5. Naprawione problemy: naprawa problemów, takich jak niemożność nagrywania połączeń głosowych, niewykrywanie dotyku na ekranie lub wykrywanie fałszywych dotknięć.
  6. Poprawiony aparat: naprawiono błąd aparatu, który powodował zamykanie aplikacji aparatu po uruchomieniu i uniemożliwiał robienie zdjęć.
  7. Nowa funkcja zdjęć filmowych: funkcja nie była niedostępna w poprzednich wersjach beta One UI 6.0.
  8. Rozwiązany problem z trybem konserwacji: rozwiązano problem z trybem konserwacji, który wprowadzał urządzenie w pętlę ponownego uruchamiania.
  9. Drobne poprawki i ulepszenia: zawiera również inne drobne poprawki i ulepszenia.
One UI 6 Beta 5 p

One UI 6.0 Beta 5 – co nowego?

W najnowszej wersji beta One UI 6.0 dla Galaxy S23, Galaxy S23 + i Galaxy S23 Ultra Samsung wprowadził wiele poprawek błędów i usprawnień.

Aktualizacja (ZWIK) i waży około 750MB dla modelu Ultra w Wielkiej Brytanii. Podobny rozmiar pliku można oczekiwać dla pozostałych modeli. Na ten moment aktualizacja dostępna jest w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Niebawem powinna zawitać również do Polski.

Nowa wersja beta nie zawiera nowszej łatki bezpieczeństwa, ponieważ Beta 4 już miała październikową poprawkę. Jednakże, aktualizacja naprawia kilka irytujących problemów, takich jak niemożność nagrywania połączeń głosowych, niewykrywanie dotyku na ekranie lub wykrywanie fałszywych dotknięć.

Naprawiono również błąd aparatu, który powodował zamykanie aplikacji aparatu po uruchomieniu i uniemożliwiał robienie zdjęć. Dodano również funkcję zdjęć filmowych, która była niedostępna w poprzednich wersjach beta One UI 6.0. Ponadto, rozwiązano problem z trybem konserwacji, który wprowadzał urządzenie w pętlę ponownego uruchamiania.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst