Samsung One UI 6.1 będzie kolejnym krokiem w ewolucji oprogramowania producenta. Przyniesie wiele zmian i wiele nowych funkcji. Nowe oprogramowanie trafi również do starszych smartfonów i tych tańszych rozwiązań. Nie tylko flagowe telefony będą aktualizowane i to jest bardzo dobra wiadomość.

Za kilka godzin Samsung zaprezentuje swoją najnowszą flagową serię, Galaxy S24, podczas wydarzenia Galaxy Unpacked 2024. Galaxy S24 nie będzie jednak jedynym urządzeniem z One UI 6.1, ponieważ Samsung planuje również zaktualizować swoje starsze smartfony Galaxy. Firma rozpoczęła już testy One UI 6.1 dla serii Galaxy S21 w Indiach i Europie przed oficjalną premierą.

Zgodnie z informacją znanego tipstera @TarunVats, Samsung rozpoczął testowanie One UI 6.1 na modelach Galaxy S21 w Europie i Indiach. Tipster pokazał zrzut ekranu testowego firmware dla Galaxy S21, który ma końcówkę GXA5, co oznacza, że jest to wersja beta. One UI 6.1 ma przynieść wiele poprawek i nowości dla urządzeń Galaxy, takich jak lepsza wydajność, dłuższy czas pracy na baterii i większe bezpieczeństwo.

Już wczoraj podawałem informacje o tym, że aktualizacja One UI 6.1 pojawi się również na tańszych smartfonach. Nie podano jeszcze pełnej listy, ale można się spodziewać, że najnowsze oprogramowanie trafi na takie smartfony, jak Galaxy A34. Obstawiam również, że One UI 6.1 w najbliższym czasie może znaleźć się w budżetowym Galaxy M34.

Znamy już listę urządzeń, które będą miały One UI 6.1. To modele, które mają już dostęp do testowych wersji oprogramowania, więc wydaje się, że właściciele tych urządzeń niebawem otrzymają odpowiednią aktualizację. Lista jest dosyć wczesna i nie ma na niej nawet Samsunga Galaxy S23 FE:

  • Samsunga Galaxy S23
  • Samsunga Galaxy S22
  • Samsunga Galaxy S21
  • Samsung Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5
  • Samsung Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4
  • Samsunga Galaxy S21FE
  • Samsunga Galaxy A54
  • Samsunga Galaxy A34
Samsung Galaxy S21 series One UI 61

Galaxy Unpacked 2024 i premiera Galaxy S24.

Dzisiaj o godzinie 19:00 według czasu polskiego odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked 2024. Jak podają najnowsze źródła, Galaxy S24 będzie można zamówić w przedsprzedaży już podczas Galaxy Unpacked lub tuż po jego zakończeniu. Przedsprzedaż ma trwać do 30 stycznia 2024 roku.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst