Wczoraj doczekaliśmy się premiery najnowszych telefonów z serii Galaxy A. Samsung zaprezentował dwa smartfony, które w mojej opinii staną się hitami sprzedażowymi – Galaxy A35 i Galaxy A55.

Ceny Galaxy A35:

Seria Galaxy A3x Samsunga wreszcie zyskała nowoczesny wygląd dzięki długo oczekiwanej aktualizacji designu. Dzisiaj firma ujawniła Galaxy A35, wprowadzając ważne zmiany konstrukcyjne. Szczególnie wyróżniającą się cechą, którą obserwatorzy najnowszych trendów w serii A3x na pewno docenią, jest ekran Infinity-O.

W Galaxy A35 zadebiutowało okrągłe wycięcie na aparat selfie w tej linii produktów, znane jako Infinity-O. Jest to bardzo dobra decyzja. Dotychczas modele z serii Galaxy A5x korzystały z tego rozwiązania już od Galaxy A51, podczas gdy modele Galaxy A3x nadal posiadały wycięcie Infinity-U.

Teraz, ten nowy element designu najprawdopodobniej zostanie zachowany w przyszłych wersjach serii Galaxy A3x, co stanowi wyraźne odejście od poprzedników i zbliża Galaxy A35 do wyglądu droższych modeli, takich jak Galaxy A55, S23 FE, czy nawet Galaxy S24.

Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 różnią się od innych, bardziej kosztownych telefonów Samsunga unikatowym elementem, znanym jako Key Island, który podnosi boczne przyciski nad płaską ramę. Dodanie do Galaxy A35 oryginalnego etui Samsunga może sprawić, że na pierwszy rzut oka urządzenie będzie trudne do odróżnienia od modeli z wyższej półki.

Co więcej, Galaxy A35 zachowuje plastikową ramę, ale przechodzi na pełnoszklaną konstrukcję typu „sandwich” z nieokreślonym typem szkła ochronnego z tyłu i Gorilla Glass Victus+ z przodu. Kto wie, być może przyszłe modele serii A3x zdecydują się na metalową ramę, podobnie jak Galaxy A55 w tym roku.

Jak wam się to wszystko podoba?

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst