Ten smartfon ma tyle RAM-u, co 13-calowy Macbook Pro! Od pewnego czasu mówi się, że niektóre smartfony mają większą ilość pamięci niż komputery domowe. Teraz jednak, osiągnęliśmy imponującą liczbę 24GB pamięci RAM. Czy jesteśmy w stanie to wykorzystać w telefonie? To już inna historia, ale trzeba przyznać, że ten element specyfikacji robi wrażenie.

nubia3 jpg

No cóż, rozmawiamy o rozwijającej się technologii i coraz większym zapotrzebowaniu na pamięć w naszych urządzeniach mobilnych. Niektóre smartfony rzeczywiście mają teraz więcej pamięci niż niektóre komputery domowe. Ale czy naprawdę potrzebujemy tyle pamięci w naszych telefonach? To już zupełnie inna sprawa. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że imponujące jest to, że jeden producent osiągnął 24GB pamięci RAM w smartfonie.

nubia

Nubia RedMagic 8S Pro+ to nowy telefon gamingowy z Androidem, który zapewnia aż 24 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej. Ten sprzęt to prawdziwy kolos! To telefon z Androidem o największej ilości pamięci. Ma nowy procesor Snapdragon 8+ Gen 2, świetny ekran OLED o przekątnej 6,8 cala z wbudowaną kamerą przednią oraz baterię o pojemności 5000 mAh, która szybko się ładuje dzięki mocy aż 165 W. Na tylnej obudowie znajduje się wentylator, który chłodzi telefon podczas gier. Ten telefon ma również czułe na dotyk przyciski na ramce, które są przeznaczone do dodatkowego sterowania w grach. Ten telefon jest dostępny w trzech różnych kolorach: czarnym, srebrnym oraz przezroczystym z imitacją mechanicznego wzoru znajdującą się na spodzie. Telefon jest już dostępny na przedsprzedaż w Chinach i ma być wysłany 11 lipca.

nubia1

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst