Samsung rozpoczął ubiegły tydzień od wydania aktualizacji zabezpieczeń na marzec 2024 dla modelu Galaxy S24, ale początkowo ograniczył jej dostępność do rynku południowokoreańskiego.

Teraz firma poszerza zasięg tej aktualizacji, wprowadzając ją na telefony z serii Galaxy S24 w krajach europejskich. Oczekuje się, że inne regiony również wkrótce ją otrzymają. Jestem w trakcie testowania telefony Galaxy S24+ i już otrzymałem tę aktualizację.

Użytkownicy Galaxy S24 w Europie mogą teraz aktualizować swoje urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania, oznaczonej numerem S92xBXXS1AXBG. Aktualizacja, dostępna we wszystkich krajach europejskich, charakteryzuje się stosunkowo małym rozmiarem pliku.

Przynosi ona marcową poprawkę zabezpieczeń, która eliminuje dziesiątki luk w zabezpieczeniach znalezionych w poprzedniej wersji oprogramowania, zwiększając bezpieczeństwo i niezawodność telefonów.

Jeżeli posiadasz urządzenie z serii Galaxy S24 i znajdujesz się w Europie, zalecamy sprawdzenie dostępności tej aktualizacji. Można to zrobić, otwierając aplikację Ustawienia na telefonie, przechodząc do sekcji Aktualizacja oprogramowania i wybierając opcję Pobierz i zainstaluj.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst