Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

W nadchodzących miesiącach Google ma zaprezentować swój najnowszy flagowy telefon, Pixel 9. Chociaż Google nie ujawniło jeszcze zbyt wielu informacji na temat tego urządzenia, w sieci pojawiły się już przecieki i filmy, które dają nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać. Nowe nagrania wideo rzekomo pokazują wygląd Pixela 9, w tym jego wyświetlacz z włączonym ekranem.

pixel 8 pro

Google Pixel 8 Pro

  • Google AI
  • Czysty Android
  • Świetne działanie

Wyciekły film z Pixelem 9, na którym widać włączony ekran, został opublikowany w serwisie X. Chociaż źródło artykułu opisuje film jako „praktyczny przegląd urządzenia”, w filmie widać tylko, jak ktoś otwiera aplikację Gmail i ustawienia Google Home.

Materiał możecie zobaczyć pod tym linkiem: https://www.facebook.com/reel/346040041862008

Z kolei, w serwisie X pojawił się drugi film, który prezentuje identyczny model. Oczywiście to, że takie same telefony pojawiły się w dwóch różnych filmikach nie znaczy, że na nagraniach widzimy rzeczywiste telefony Google Pixel 9. Może tak być, ale takie informacje trzeba dalej rozpatrywać w formie plotek. Nie takie rzeczy ludzie udostępniali.

Google planuje zorganizować wydarzenie Made By Google w sierpniu. Wydarzenie ma dotyczyć premiery serii Pixel 9. Google rozesłało już zaproszenia na wydarzenie sprzętowe Made By Google, które odbędzie się dwa miesiące wcześniej niż w zeszłym roku.

Wydaję mi się, że Google spieszy się, bo może obawiać się premiery nowych telefonów Apple iPhone, o czym pisałem tutaj. Mam tylko nadzieję, że gigant uporał się z kiepskim zarządzaniem energią w swoich telefonach. Oby ten pośpiech nie wpłynął negatywnie na jakość nowych telefonów. Jestem fanem Google Pixel, ale biorąc pod uwagę ich średni czas pracy na baterii, nie mogę ich polecić z czystym sumieniem. Oprócz modelu Google Pixel 8 Pro.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst