Tanie kursy online

Tanie kursy online. Noworoczna promocja -50%.

Tekst nie jest sponsorowany, ale pojawiają się linki afiliacyjne do Strefy Kursów.

Jeśli szukacie tanich kursów online, to dobrze trafiliście. Strefa Kursów (link afiiacyjny) właśnie wkroczyła z promocją. Wszystkie materiały na ich stronie zostały przecenione o połowę. Pod koniec grudnia opisywałem ciekawe kursy Kotlina, które można znaleźć za darmo w sieci. Dalej się tego trzymam, że za darmo również można dostać ciekawe artykuły, materiały wideo, szkolenia online. Jednak płatne wersje są na troszkę innym poziomie, ale nie możemy się dziwić, inwestycja jest droższa. Do tego dochodzi końcowy certyfikat, który można dołączyć do podania o pracę.

Promocja trwa do 3 stycznia do godziny 23:59.

Nie będę opisywał wam, że warto uczyć się, bo dzięki takim umiejętnością łatwiej pracę. Nie będę wrzucał statystyk, bo każdy może domyślać się, że w obecnych czasach prędzej o stanowisko bazujące na takich umiejętnościach. Po prostu wejdźcie na stronę Strefy Kursów i przejrzycie sobie materiały.

Poniżej kilka wybranych kursów:

  1. Podstawy programowania w języku Kotlin.
  2. Android – podstawy tworzenia aplikacji.
  3. Unity – tworzenie gier komputerowych.
  4. Java – narzędzia developera.
  5. Xamarin – aplikacje cross-platformowe.

Klikając w linki afiliacyjne od swojej strony nic nie zmieniacie. Wspieracie tylko mojego bloga. Nie udostępniam reklam Google, nie generuję żadnych zysków. Więc taka drobna “zapłata” jest na wagę złota.

Z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Czytaj dalej

Najlepsze mapy turystyczne do wędrówek po polskich górach.

Oczywiście, czasami zdarza mi się korzystać z Mapy.cz lub Locus Map, ale jeśli mam zaplanować dłuższą wędrówkę po górach, to pod uwagę biorę tylko i wyłącznie Mapa-trystyczna.pl. Nie pomijam wtedy papierowej wersji mapy, ale najwygodniej mi jest wędrować ze wspomnianą aplikacją. Już tłumaczę dlaczego.