Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Jeszcze nie mieliśmy premiery Google Pixel 8, a w sieci pojawiły się zdjęcia jego budżetowej wersji – Pixel 8a. I muszę przyznać, że nie podoba mi się w ogóle. Wszystko przez byt zaokrągloną obudowę, ale to tylko moje zdanie.

Smartfon Google Pixel 8 powinien zadebiutować na początku października, a wraz z nim Android 14. Zaraz po tym wydarzeniu użytkownicy smartfonów Samsunga powinni cieszyć się finalną wersją One UI 6.

Powyższe zdjęcia zostały udostępnione na Twitterze jeden z użytkowników. Tak jak wspominałem, wygląd ten nie za bardzo mi odpowiada. Grubsze ramki, które nie są dziś już standardem, nie przeszkadzają mi tak, jak zaokrąglona obudowa.

Grubsze ramki, powiedzmy sobie szczerze, są standardem w smartfonach Pixel z serii “a”. Tutaj nie spodziewajmy się żadnych rewolucji. Na pewno smartfon zachęci specyfikacją i systemem, którego chwali wielu użytkowników. Sam muszę przyznać, że polubiłem się z czystym Androidem w Pixel 6a.

Czekacie na smrtfona Google Pixel 8 lub Pixel 8a?

Zostaw odpowiedź