Została uruchomiona niesamowita oferta na subskrypcję usługi Google One. Plan z dyskiem o pojemności 2 TB, który można otrzymać za darmo na 6 miesięcy. Dzięki temu możecie otrzymujecie dostęp do dużej pojemności w Zdjęciach Google i na Dysku Google.

Google One oferuje nie tylko możliwość tworzenia kopii zapasowych smartfonów, ale również zapewnia sieć VPN. Ta druga usługa jest dostępna w planie Google One o pojemności 2 TB. Wystarczy kliknąć w ten link i skorzystać z promocji. (link już niekatualny)

Informację o takiej okazji znalazłem na tej stronie. Jednak pojawiła się już na polskim Pepper. Chciałbym podzielić się kilkoma informacjami, które udało mi się znaleźć.

  • Nie wszystkim osobom z aktywną subskrypcją włącza się ta promocja.
  • Promocja nie ogranicza się jedynie do nowych użytkowników.
  • Jeśli link nie pozwala na skorzystanie z promocji, to powinieneś założyć nowe konto.

U mnie promocja nie zadziałała na koncie, z którego korzystam codziennie. Jednak pojawiła się na koncie, które jest wykorzystywane jako rezerwowe. Nie jest konieczne zakładanie nowego konta Google. Przynajmniej nie w każdym przypadku.

Patrząc na komentarze w sieci jest to loteria. Jedni informują o możliwości skorzystania z promocji, a inni nie. Wiele osób ma ten sam problem, co ja na głównym koncie.

Przechwytywanie zawartosci sieci Web 3 10 2023 103327 tokenized.play .google.com

Taka informacja może pojawić się, jeśli macie aktywną subskrypcję Google One. Jest jednak szansa, że system was przepuści. Nie ma reguły. Trzeba sprawdzić samemu.

Jeśli chcielibyście skorzystać z promocji Google One 2 TB z 6 miesiącami za darmo, ale link jej nie pokazuje, to załóżcie nowe konto Google. Niestety, ale to może być jedyna możliwość.

Po wybraniu omawianego planu Google One możecie od razu anulować subskrypcję. Usługa będzie aktywna przez 6 miesięcy za darmo.

Dysk Google czy Onedrive?

Google One w planie 2 TB kosztuje 46,99 złotych miesięcznie. Promocja daje dużo oszczędności. Usługa jest bardzo dobra, jeśli korzystacie z niej na smartfonie z Androidem. Jeśli jednak szukacie czegoś na Windowsa, to polecałbym Onedrive.

Oferta Onedrive wypada zdecydowanie lepiej. Dysk Google na Androida, ale Onedrive na Windowsa. Tak bym to określił w skrócie.

Jest oczywiste, że Onedrive lepiej współpracuje z Windowsem. Z kolei Dysk Google jest bardziej dopasowany do Androida. Dodatkowo Onedrive z planem 1 TB oferuje pakiet Office. Warto zwrócić na to uwagę.

Możecie też tak jak ja, korzystać z dwóch produktów. Na komputerze z dysku Onedrive, a na smartfonie z Google One. Taki tandem jest dobrym pomysłem.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst