W ostatnim czasie Samsung wydał już siódmą wersję One UI 6 Beta dla smartfonów Galaxy S23. Jednak na horyzoncie jest już kolejne – ósme wydanie wersji testowej. Jednak najważniejszą informacją jest to, że na serwerach zauważono już stabilną odsłonę oprogramowania One UI 6.

Co warto wiedzieć o One UI 6:

Dobrze wiemy, że w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają użytkownicy posiadający smartfony z serii Galaxy S23. Być może nastąpi to jeszcze w tym miesiącu, bo z różnych stron dochodzą głosy, że ostatnie aktualizacje w programie Beta przynosiły oczekiwane efekty.

Najnowsze paczki z One UI 6, czy to w wersji Beta, czy finalną odsłonę, zauważono na serwerach Samsunga. Podzielił się z tym użytkownik Tarun Vats na Twitterze.

stabilna wersja one ui 6

Mi te oznaczenia nic nie mówią, ale z pomocą przychodzi blog Sammobile, który donosi, że wersja testowa stabilnej odsłony One UI może zacząć trafiać do użytkowników w najbliższym czasie. Pliki z oprogramowaniem dojrzano na wewnętrznym serwerze testowym Samsunga między innymi w Korei, Indiach i niektórych krajach w Europie.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst