Tydzień zamieściliśmy wpis z wszystkimi informacjami o smartfonie OnePlus 12, które do tej pory pojawiły się w internecie. Macie tam wgląd w specyfikację, zdjęcia i potencjalną datę premiery. Wczoraj na blogu AH pojawiła się informacja, że jeden ze sprawdzonych internatów podzielił się pewną specyfikacją tego smartfona. Pokrywam się ona z tym, o czym pisaliśmy wcześniej.

Internet żyje nowymi smartfonami OnePlus. Nie tylko wersją 12, bo na premierę czekają w kolejce jeszcze OnePlus 11T lub bardzo oczekiwany składany smartfon OnePlus Open.

Smartfon OnePlus 12 powinien być wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 3. Pojawiła się informacja, że producent zdecyduje się na umieszczenie w nim aż 24 GB pamięci RAM LPDDR5X. Jednak, ta wersja smartfona może być zarezerwowana tylko dla rynku chińskiego. Reszta świata powinna dostać wariant z pamięcią 16GB RAM. Tego jeszcze nie wiemy, ale fajnie by było zobaczyć taką wersję w Europie. Nie wiem, do czego mógłbym wykorzystać taką ilość RAM, ale na pewno coś bym wymyślił.

Wyświetlacz powinien pozostać bez zmian i ma mieć przekątną 6.7-cali (2K). Wykonany będzie w technologii AMOLED LTPO z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Potwierdza się również pojemność baterii. W OnePlus 12 znajdzie się ogniwo o pojemności 5400 mAh. Bateria będzie pojemniejsza o 400 mAh w porównaniu z 5000 mAh w OnePlus 11.

Potencjalna premiera OnePlus 12 w Chinach planowana jest na grudzień tego roku.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst