Najnowsza aktualizacja zabezpieczeń została wydana przez Samsunga dla swoich najnowszych telefonów z serii Galaxy Note. Chodzi o Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra, które otrzymują aktualizację z listopada 2023 r. Aktualizacja jest dostępna w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Oprogramowanie w wersji N98xFXXS8HWK1 jest dostępne jako niewielka aktualizacja i na ten moment pojawiło się w Szwajcarii. W ciągu najbliższych kilku dni aktualizacja zabezpieczeń dla serii Galaxy Note 20 zostanie udostępniona we wszystkich innych krajach europejskich.

Recenzja Galaxy A54 przod

To samo dotyczy modelu Galaxy S20 FE. Pierwszy w historii telefon Samsung Galaxy S FE otrzymał aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. Nowe oprogramowanie (G780FXXSDFWJ8) dla Galaxy S20 FE z procesorem Exynos jest dostępne w niektórych krajach Ameryki Południowej (w tym w Brazylii) i Meksyku, a aktualizacja została uruchomiona 14 listopada.

Aktualizacja bezpieczeństwa z listopada 2023 r. naprawia ponad 60 błędów w Androidzie i One UI, w tym niektóre błędy dotyczące urządzeń z procesorami Exynos od Samsunga.

Z kolei Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra otrzymały najnowszą aktualizację oprogramowania o numerze G99xUSQS9EWK1. Dotyczy ona wersji telefonów zablokowanych przez operatorów w Stanach Zjednoczonych. Aktualizacja zawiera poprawkę bezpieczeństwa z listopada 2023 r., która usuwa 65 luk w zabezpieczeniach wykrytych w poprzednim oprogramowaniu. Nie wprowadza żadnych nowości ani poprawek wydajności.

Jest jeszcze najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Galaxy S21 FE, która pojawiła się w Brazylii i oznaczono ją jako G990EXXS7EWK1. W Stanach Zjednoczonych nowa aktualizacja dotyczy modelu Galaxy S21 FE zablokowanego przez operatora. Ma ona oprogramowanie układowe o wersji G990USQS9EWK1. Na ten moment nie ma informacji o aktualizacji dla tych modeli w Europie. Jednak spodziewamy się, że nowe oprogramowanie dla Galaxy S21 FE niebawem doczeka się większej aktualizacji. Według harmonogramu Samsunga ten model zaraz powinien otrzymać system One UI 6 i Androida 14.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst