W Androidowym świecie nie ma konkurencji dla Apple jeśli chodzi o wsparcie systemu. Gigant ten stanowi doskonały przykład dla innych, pokazując jak należy traktować klientów. Można mieć różne zdania na temat smartfonów Apple. Niektórzy je lubią, inni niekoniecznie. Można się czepiać zamkniętego systemu iOS albo doceniać tę strategię. Jednak w jednym możemy się zgodzić: Apple jest naprawdę dobrym przykładem, jeśli chodzi o długotrwałe wsparcie swojego systemu operacyjnego.

https://twitter.com/Fairphone/status/1678372450059337731

Na szczęście, inna firma stara się dorównać im pod względem rozwoju, co jest dość niezwykłe biorąc pod uwagę znaczące różnice w budżetach. Fairphone, firma produkująca zrównoważone smartfony, zapowiedziała, że Fairphone 3, wydany w 2019 roku, będzie obsługiwany do 2026 roku, co daje siedem lat aktualizacji. ⌊

To jeszcze nie wszystko – niedawno firma zapowiedziała premierę najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – Androida 13 – specjalnie dla Fairphone 3. To oznacza, że posiadacze tego smartfona będą mogli cieszyć się najnowszymi funkcjami i poprawkami bez konieczności kupna nowego urządzenia.

Fairphone robi co w jego mocy, aby zapewnić długotrwałe wsparcie dla swoich produktów. Nawet jeśli dostawcy podzespołów, takich jak Qualcomm, przestają wspierać kluczowe komponenty. Chociaż ich aktualizacje czasem są nieregularne, to jednak pokazują, że producenci smartfonów z systemem Android mogą oferować dłuższe wsparcie.

Fairphone pokazuje, że naprawdę dba o długotrwałe wsparcie dla swoich klientów. Jeśli zależy Ci na telefonie, który jest przyjazny dla środowiska i zapewnia długotrwałe korzyści, to Fairphone 3 może być idealny dla Ciebie.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst