Chodzi o bardzo budżetowego smartfona Samsung Galaxy A14, którego cena spadła do 499 złotych, a na Ceneo możecie jeszcze bardziej obniżyć jego cenę – do 474 złotych. Jak to zrobić?

Musicie udać się na stronę Ceneo, wybieracie sklep Avans lub każdy inny z opcją Kup teraz (przez Ceneo) i wpisujecie kod rabatowy happy24. Ważne jest to, że kod rabatowy nie działa jeśli skorzystacie z linków polecających. Musicie wejść bezpośrednio na stronę Ceneo, a nie z innych linków promocyjnych.

Czy warto kupić Galaxy A14?

Zależy. Jeśli potrzebujecie podstawowego smartfona, który służy głównie do dzwonienia i pisania, a nie do zabawy, to może się sprawdzić. Jeśli jednak chcecie smartfona z lepszą wydajnością, to lepiej poszukać czegoś innego. Musicie się dobrze zastanowić, bo Galaxy A14 nie jest szybkim smartfonem i jeśli kiedykolwiek mieliście coś lepszego, to zauważycie spadek jakości.

Jeśli zastanawiasz się, jakiego Samsunga Galaxy kupić, to tutaj znajdziesz poradnik.

Jeśli miałbym kupować smartfona w tej cenie, to w pierwszej kolejności wyłączyłbym wszystkie animacje i efekty w systemie One UI. Na szczęście da się to zrobić. Po odpowiedniej optymalizacji smartfon użytkuje się znośnie, ale tylko w przypadku jeśli zdajecie sobie sprawę z jego możliwości.

A jeśli jesteśmy już przy systemie, to w najbliższym czasie Galaxy A14 otrzyma aktualizację Android 14 i One UI 6. System już zaczął pojawiać się na bliskim wschodzie. Tak, mowa o smartfonie Galaxy A14 LTE, który otrzyma najnowszy system. Jest to coś rzadko spotykanego, żeby tak budżetowy smartfon był wspierany w ten sposób przez producenta. Tutaj znajdziesz harmonogram aktualizacji One UI 6 dla smartfonów Galaxy.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst