KolorZakup przez Ceneo
CzarnySamsung Galaxy A34 w sklepie Media Markt
LimonkowySamsung Galaxy A34 w sklepie Media Markt

W największych polskich sklepach Samsung Galaxy A34 oferowany jest w cenie 1599 złotych, taka też cena może wyskoczyć jeśli klikniecie w linki na górze. Jednak można skorzystać z promocji Samsunga, która pozwala na obniżenie tej ceny o 300 złotych. Wystarczy kupić Galaxy A34 (np. w Media Markt) i dokonać prostej aktywacji. Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Co trzeba zrobić żeby skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z promocji należy zakupić Galaxy A34 w jednym ze sklepów, które są wymienione w regulaminie. Później aktywować na terenie Polski i zalogować się do programu Samsung Members. Tam trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie od 23.10.23 do 19.11.23 i dołączyć dowód zakupu. Wszystkie informacje znajdują się również na stronie Samsunga.

Samsung Galaxy A34

Warto dodać, że po skorzystaniu z tej promocji, która umożliwia odzyskanie 300 złotych, smartfon Galaxy A34 ostatecznie kosztuje 1299 złotych. Moim zdaniem jest to rewelacyjna cena za taki telefon. W tej cenie nie znajdziecie smartfona z tak dobrym ekranem i wgranym oprogramowaniem. Do tego dochodzi długi okres wsparcia producenta. Samsung obiecuje 4 aktualizacje systemu Android i 5 lat łatek bezpieczeństwa. Dzięki takiemu podejściu można liczyć na aktualizację nawet do Androida 17.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst