Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


KolorZakup przez Ceneo
CzarnySamsung Galaxy A34 w sklepie Media Markt
LimonkowySamsung Galaxy A34 w sklepie Media Markt

W największych polskich sklepach Samsung Galaxy A34 oferowany jest w cenie 1599 złotych, taka też cena może wyskoczyć jeśli klikniecie w linki na górze. Jednak można skorzystać z promocji Samsunga, która pozwala na obniżenie tej ceny o 300 złotych. Wystarczy kupić Galaxy A34 (np. w Media Markt) i dokonać prostej aktywacji. Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Co trzeba zrobić żeby skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z promocji należy zakupić Galaxy A34 w jednym ze sklepów, które są wymienione w regulaminie. Później aktywować na terenie Polski i zalogować się do programu Samsung Members. Tam trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie od 23.10.23 do 19.11.23 i dołączyć dowód zakupu. Wszystkie informacje znajdują się również na stronie Samsunga.

Samsung Galaxy A34

Warto dodać, że po skorzystaniu z tej promocji, która umożliwia odzyskanie 300 złotych, smartfon Galaxy A34 ostatecznie kosztuje 1299 złotych. Moim zdaniem jest to rewelacyjna cena za taki telefon. W tej cenie nie znajdziecie smartfona z tak dobrym ekranem i wgranym oprogramowaniem. Do tego dochodzi długi okres wsparcia producenta. Samsung obiecuje 4 aktualizacje systemu Android i 5 lat łatek bezpieczeństwa. Dzięki takiemu podejściu można liczyć na aktualizację nawet do Androida 17.

Zostaw odpowiedź