Według najnowszych informacji Samsung zaplanował swoje największe wydarzenie na 17 stycznia 2024 roku. To wtedy w San Francisco ma się odbyć Samsung Unpacked, na którym zaprezentowane będą smartfony z serii S24. Jednak krążą plotki, że producent zamierza zaprezentować coś jeszcze. Wiemy już, że nie będzie to inteligentny pierścień.

samsung galaxy s24 zdjecia

Informacje i plotki o nadchodzącej serii Galaxy S24 spływają do nas z każdej strony świata. Przed premierą najnowszych flagowców będziemy wiedzieć o nich niemal wszystko. Najlepiej zapowiada się Galaxy S24 Ultra, który na całym świecie zadebiutuje z dedykowanym procesorem Snapdragon 8 Gen 3.

Informacje o dacie premiery pochodzą z wielu źródeł. Jednak ciekawą sprawą pozostaje jeszcze kwestia premiery Galaxy S23 FE, który trafił tylko na kilka rynków na całym świecie. W najbliższym czasie można go będzie kupić jeszcze w Korei Południowej. Tam sprzedaż rozpoczyna się 1 grudnia 2023 roku. Niestety, ale nie mamy żadnych informacji na temat premiery tego modelu w Polsce. Producent i firmy z nim współpracujące milczą na ten temat. Na ten moment nie udało mi się dowiedzieć kiedy Galaxy S23 FE pojawi się w Polsce.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst