Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Na początku chcę podkreślić, że oferta pojawiła się w jednym z internetowych sklepów we Włoszech. To nie ma dużego znaczenia, poza tym, że nie możesz kupić tego smartfona na raty, przynajmniej w formie klasycznej. Wszystko inne jest takie samo, jak gdybyś kupował w sklepie w Polsce. Samsung Galaxy S23 Ultra kosztuje 931,48 euro + koszt przesyłki (14,90 euro).

Smartfona można zakupić przez PayPal i również w tym serwisie zakup można rozłożyć na 3 raty po 310,49 euro. Dzięki transakcji w tym serwisie macie zagwarantowany bezpieczny zakup. Dla porównania Galaxy S24 Ultra w polskich sklepach zaczyna się od 4574 złotych, przynajmniej według serwisu Ceneo. Jest to spora różnica.

Trzeba jeszcze dodać, że za kilkanaście dni odbędzie się premiera Galaxy S24 Ultra i wiele osób liczy na to, że polskich sklepach doczekamy się ciekawych promocji. Nie liczyłbym na mocne obniżki cen w przypadku Galaxy S23 Ultra, bo smartfon sprzedaje się bardzo dobrze, a następca nie będzie oferował rewolucyjnych zmian.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Leave A Reply