Na początku chcę podkreślić, że oferta pojawiła się w jednym z internetowych sklepów we Włoszech. To nie ma dużego znaczenia, poza tym, że nie możesz kupić tego smartfona na raty, przynajmniej w formie klasycznej. Wszystko inne jest takie samo, jak gdybyś kupował w sklepie w Polsce. Samsung Galaxy S23 Ultra kosztuje 931,48 euro + koszt przesyłki (14,90 euro).

Smartfona można zakupić przez PayPal i również w tym serwisie zakup można rozłożyć na 3 raty po 310,49 euro. Dzięki transakcji w tym serwisie macie zagwarantowany bezpieczny zakup. Dla porównania Galaxy S24 Ultra w polskich sklepach zaczyna się od 4574 złotych, przynajmniej według serwisu Ceneo. Jest to spora różnica.

Trzeba jeszcze dodać, że za kilkanaście dni odbędzie się premiera Galaxy S24 Ultra i wiele osób liczy na to, że polskich sklepach doczekamy się ciekawych promocji. Nie liczyłbym na mocne obniżki cen w przypadku Galaxy S23 Ultra, bo smartfon sprzedaje się bardzo dobrze, a następca nie będzie oferował rewolucyjnych zmian.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst