Seria Samsung Fan Edition (FE) zyskuje na popularności od momentu jej wprowadzenia, łącząc najlepsze komponenty obecnej serii Galaxy S i oferując je w bardziej przystępnym cenowo modelu. Ponieważ Galaxy S23 jest jednym z najlepszych telefonów z Androidem 2023 roku, istnieje duże zainteresowanie tegorocznym modelem FE, zwłaszcza że Galaxy S22 FE nigdy nie został wydany. Teraz wyciekły rendery Galaxy S23 FE i wydaje się, że jest on w dużej mierze podobny do Galaxy S23 i Galaxy S23+.

galaxy s23 fe 5k2 scaled2

Smartprix, współpracujący ze Stevem Hemmerstofferem (znanym również jako Onleaks na Twitterze), opublikował kilka renderów Galaxy S23 FE, który ma zostać wydany w 2021 roku. Rendery dają dobry podgląd projektu, który wygląda dość elegancko i zawiera potrójną konfigurację kamer z tyłu. Przyciski znajdują się po prawej stronie, a na wyświetlaczu znajduje się centralnie umieszczony aparat do selfie.

We wpisach nie udostępniono za dużo informacji jeśli chodzi o specyfikację, ale podano przybliżone wymiary urządzenia, mierzące 158 x 76,3 x 8,2 mm. Galaxy S23 FE powinien być mile widzianym dodatkiem do linii, jeśli cena będzie rozsądna. Galaxy S21 FE był dobrym telefonem, jednak Samsung źle go trochę wycenił. Moim zdaniem kwota podczas premiery była za wysoka. Miejmy nadzieję, że Samsung może zaoferować Galaxy S23 FE w bardziej przystępnej cenie.

galaxy s23 fe 1

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst