Premiera smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy zbliża się wielkimi krokami. Prawdopodobnie dojdzie do niej już 14 stycznia. Wtedy też poznamy nową odsłonę oznaczoną Galaxy S21. Do tej pory mogliśmy zapoznać się z wieloma informacjami na temat nadchodzących modeli. Dzięki temu można było stworzyć realne rendery tych smartfonów. Tak też zrobiono i dzięki przeciekom z firmy udało się to LetsGoDitigal.

W styczniu oficjalnie ujrzymy najnowsze smartfony Galaxy S21 Ultra,Galaxy S21 + i Galaxy S21. Oczywiście już teraz można zawiesić oko na tym jak mogą i prawdopodobnie będą wyglądać.

s21 ultra

Galaxy S21 Ultra

Oczywiście poszczególne modele będą się różnić znacząco między sobą, ale na szczegóły będzie trzeba zaczekać. Na ten moment wiemy tylko, że model S21 Ultra będzie z dwóch stron pokryty szkłem. Producent zdecydował się też zastosować w nim lepszy aparat. Tutaj jednak cyferki mnie nie przekonają i wolę zobaczyć efekty w postaci zdjęć użytkowników.

Pojawiają się plotki, że na amerykański i chiński rynek trafią modele z procesorem Snapdragon. Natomiast większa część świata otrzyma wersje z Exynosem.

s21 plus

Galaxy S21+

Model ten będzie jakością różnił się od wersji Ultra. Jednak dalej będziemy mieli do czynienia ze sprzętem premium. Do tego dojdzie ten sam procesor (Snapdragon lub Exynos). Producent zdecydował się zwiększyć pojemność baterii do 4800 mAhModel ten będzie jakością różnił się od wersji Ultra. Jednak dalej będziemy mieli do czynienia ze sprzętem premium. Do tego dojdzie ten sam procesor (Snapdragon lub Exynos). Producent zdecydował się zwiększyć pojemność baterii do 4800 mAh.

s21

Galaxy S21

Pomiędzy Galaxy S21 a S21+ mają być niewielkie różnice i mogą sięgać raczej do wielkości pamięci na dane. Być może jednak producent nas czymś zaskoczy, ale tego dowiemy się już w styczniu.

źródło grafik

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst