W ostatnim czasie Samsung rozpieszcza swoich klientów. Wczoraj pisałem o aktualizacji One UI 6 Beta dla Galaxy S22, a teraz dowiadujemy się, że na horyzoncie jest One UI 6 Beta dla Galaxy S21.

To jednak nie wszystko, bo gigant udostępnił również aktualizację dla Galaxy A34 i Galaxy A54. Tym samym, klienci najpopularniejszych smartfonów Samsunga mogą sprawdzić najnowsze oprogramowanie One UI 6 Beta.

W najlepszej sytuacji są użytkownicy smartfonów Galaxy S23, bo oni otrzymują już najnowsze wydanie One UI 6 Beta 3. Jest to tylko kwestią czasu, kiedy ta wersja trafi do innych modeli.

Samsung One UI 6.0 – funkcje i zmiany.

Mnóstwo osób czeka na najnowsze oprogramowanie Samsunga. Jest to jedna z największych zmian producenta w ostatnich latach. System One UI 6.0, to prawdziwy powiew świeżości. Obecna wersja jest już dopracowana, ale nadchodząca edycja ma być jeszcze lepsza i ładniejsza.

Nowości w One UI 6.

Samsung Galaxy One UI 6 to najnowsza wersja oprogramowania dla smartfonów i tabletów Samsunga. Oto niektóre z nowości, które wprowadza:

  • Nowy design interfejsu, który jest bardziej spójny, minimalistyczny i elegancki. Kolory, ikony i czcionki zostały odświeżone i dostosowane do preferencji użytkownika.
  • Lepsza optymalizacja baterii i pamięci, dzięki czemu urządzenia działają płynniej i dłużej.
  • Więcej opcji personalizacji ekranu głównego, blokady i zegara.
  • Ulepszone funkcje kamery i galerii.

Szczegółowe informacje na temat nowości i zmian w One UI 6 możecie zobaczyć tutaj. Znajdziecie tam listę funkcji i materiały wideo.

Kiedy pojawi się finalna wersja One UI 6?

Najnowsze oprogramowanie Samsunga bazuje na systemie Android 14. Więc jest uzależnione od premiery, którą planuje Google. Jednak finalna aktualizacja systemu Android 14 zbliża się wielkimi krokami.

Najnowszą odsłonę oprogramowania Google powinniśmy zobaczyć w październiku, ale nie brakuje też głosów, że może pojawić się jeszcze we wrześniu. Moim zdaniem jest to nierealny scenariusz, ale fajnie by było się pomylić.

Powinna pojawić się wraz z premierą Google Pixel 8. Jednak już teraz widzę po swoim Google Pixel 6a, że Android 14 Beta jest na tyle stabilnym systemem, że nie powinno być żadnych przesunięć.

źródło: AP

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst