Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Na targach MWC 2024 Samsung dał nam mały przedsmak swojego najnowszego wynalazku – Galaxy Ring. Choć firma nie zdradziła zbyt wielu szczegółów, to co pokazali, może robić wrażenie.

Galaxy Ring to inteligentny pierścień, który wyróżnia się wklęsłym designem i będzie dostępny w trzech kolorach: platynowo-srebrnym, złotym i ceramicznym czarnym. Co więcej, Samsung zaprezentuje aż dziewięć rozmiarów tego gadżetu, od 5 do 13, co świadczy o ich zamiarze dopasowania do każdego użytkownika.

Porównując Galaxy Ring z innymi inteligentnymi pierścieniami na rynku, jak Amazfit Helio Ring czy Noise Luna Ring, Samsung wydaje się iść na całość, oferując więcej rozmiarów i wersji kolorystycznych. To może uczynić Galaxy Ring jednym z najbardziej wszechstronnych gadżetów do noszenia, jakie kiedykolwiek stworzono.

Ale nie tylko wygląd ma znaczenie. Samsung obiecuje, że Galaxy Ring będzie wyposażony w całą gamę czujników do monitorowania zdrowia i kondycji fizycznej. Będzie można śledzić sen, tętno, poziom natlenienia krwi, temperaturę skóry i nawet cykl menstruacyjny. Dodatkowo, dzięki nowemu wskaźnikowi jakości snu opartemu na sztucznej inteligencji, nazwanemu Vitality, Galaxy Ring ma oferować jeszcze więcej danych o naszym zdrowiu.

Samsung planuje również dodać cztery nowe funkcje monitorowania snu, których obecnie nie ma w zegarkach Galaxy, w tym śledzenie częstości oddechów i tętna podczas snu, ruchów nocnych i opóźnienia snu.

Choć dokładna data wprowadzenia Galaxy Ring na rynek nie została jeszcze ogłoszona, Samsung sugeruje, że możemy spodziewać się go w sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku. Premiera Galaxy Ring może odbyć się w trakcie kolejnego wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked 2024.

Co sądzicie o nowym gadżecie Samsung Galaxy Ring? Czy według Was ma on potencjał, by stać się przebojem, czy raczej jest to niepotrzebny dodatek, który szybko zostanie zapomniany? Czy naprawdę potrzebujemy kolejnego urządzenia do monitorowania naszego zdrowia?

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst