Kilka tygodni temu pisałem o nadchodzącym smartfonie Galaxy M44. Wówczas wyraziłem wątpliwość co do plotek, które krążyły w internecie. Jednak przyznam, że mogłem się mylić. Podałem, że mało prawdopodobne jest, aby tani smartfon został wyposażony w procesor, który znajdował się we flagowych modelach jeszcze w 2020 roku.

Na koreańskiej stronie Samsunga pojawił się już Galaxy M44 i specyfikacja jasno wskazuje na to, że został on wyposażony w procesor Snapdragon 888. Nie napisano tego wprost, ale jak słusznie zauważają to autorzy bloga Sammobile, parametry idealnie pasują do tej jednostki. Jest to bardzo ciekawy ruch, który pozwoli uzyskać bardzo dobrą wydajność w tanim smartfonie.

galaxy m44 1

Według producenta, Galaxy M44 ma 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci z opcją rozszerzenia za pomocą karty microSD, wyświetlacz LCD FHD+ PLS z częstotliwością odświeżania do 120 Hz i baterię 5,000 mAh.

Galaxy M44 posiada również aparat główny o rozdzielczości 50 MP i dwa dodatkowe obiektywy o rozdzielczości 2 MP. Widać więc, że Samsung na siłę zastosował tutaj trzy obiektywy, bo tak wypada. Jednak te dwa obiektywy 2MP to bardziej atrapy niż przydatne narzędzia. Trzeba jeszcze dodać, że Galaxy M44 posiada tylko jeden slot na kartę SIM. Tutaj nie ma opcji Dual SIM.

Nie ma też informacji o dostępności Samsunga Galaxy M44, który w niektórych krajach nosi nazwę Jump 3. Na ten moment nie podano również ceny, ale można domyślać się, że smartfon będzie wyceniony podobnie do Galaxy A34. Czy Galaxy M44 trafi do Polski? Mi się wydaję, że nie. Jednak chciałbym się mylić, tak samo, jak w przypadku zastosowanego procesora.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst