W sieci pojawiło się kilka plotek na temat smartfona Samsung Galaxy M44. Trzeba sobie napisać jasno, że część z nich wymyślano na potrzeby klikanych „artykułów”. Niestety, bo chciałoby się wierzyć, że Galaxy M44 zadebiutuje z procesorem, który lądował we flagowcach poprzednich generacji. Co zatem wiemy o nadchodzącym smartfonie?

Galaxy m44

Galaxy M44 pojawia się w sieci od jakiegoś czasu, ale są to akurat sprawdzone informacje. Smartfon ten pojawi się na rynku. Trafił on na listę organizacji Bluetooth SIG, a to już jest gwarancja, że zobaczymy go w sprzedaży. Nie wiadomo tylko z jakimi parametrami. Początkowo mówiono i pisano o tym, że telefon otrzyma procesor Snapdragon 888. Taki sam procesor zasila w wybranych regionach Galaxy S21 i S21 FE.

Jednak Snapdragon 888 w Galaxy M44 to już bardzo naciągana teoria, która raczej się nie sprawdzi. Nie postawiłbym na nią nawet złotówki. Według wcześniejszych plotek ten procesor miał się pojawić również w smartfonie Galaxy M54. Tak się nie stało i wspomniany telefon zaprezentowano z procesorem Exynos 1380.

Tutaj też dochodzimy do dostępności w Polsce. Nie ma żadnych informacji na ten temat i jeśli miałbym obstawiać, to skłaniałbym się do zdania, że Galaxy M44 nie pojawi się w Polsce. Chciałbym się mylić, ale skoro nie doczekaliśmy się premiery Galaxy M54, to pewnie nie zobaczymy nowszego smartfona. A szkoda, bo obydwa warianty z chęcią widziałbym na półkach polskich sklepów z elektroniką. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć model M54, bo jest to kawał dobrego sprzętu ze średniej półki cenowej.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst