Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


W sieci pojawiło się kilka plotek na temat smartfona Samsung Galaxy M44. Trzeba sobie napisać jasno, że część z nich wymyślano na potrzeby klikanych “artykułów”. Niestety, bo chciałoby się wierzyć, że Galaxy M44 zadebiutuje z procesorem, który lądował we flagowcach poprzednich generacji. Co zatem wiemy o nadchodzącym smartfonie?

Galaxy m44

Galaxy M44 pojawia się w sieci od jakiegoś czasu, ale są to akurat sprawdzone informacje. Smartfon ten pojawi się na rynku. Trafił on na listę organizacji Bluetooth SIG, a to już jest gwarancja, że zobaczymy go w sprzedaży. Nie wiadomo tylko z jakimi parametrami. Początkowo mówiono i pisano o tym, że telefon otrzyma procesor Snapdragon 888. Taki sam procesor zasila w wybranych regionach Galaxy S21 i S21 FE.

Jednak Snapdragon 888 w Galaxy M44 to już bardzo naciągana teoria, która raczej się nie sprawdzi. Nie postawiłbym na nią nawet złotówki. Według wcześniejszych plotek ten procesor miał się pojawić również w smartfonie Galaxy M54. Tak się nie stało i wspomniany telefon zaprezentowano z procesorem Exynos 1380.

Tutaj też dochodzimy do dostępności w Polsce. Nie ma żadnych informacji na ten temat i jeśli miałbym obstawiać, to skłaniałbym się do zdania, że Galaxy M44 nie pojawi się w Polsce. Chciałbym się mylić, ale skoro nie doczekaliśmy się premiery Galaxy M54, to pewnie nie zobaczymy nowszego smartfona. A szkoda, bo obydwa warianty z chęcią widziałbym na półkach polskich sklepów z elektroniką. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć model M54, bo jest to kawał dobrego sprzętu ze średniej półki cenowej.

Zostaw odpowiedź