Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

W tamtym miesiącu na blogu pojawiła się recenzja Galaxy M34, w której chwaliłem sobie tego smartfona. Kupiłem ten telefon za około 1072 zł i wydawało mi się, że to bardzo dobra oferta za urządzenie z takimi funkcjami. Jednak teraz jest dostępny w jeszcze niższej cenie.

Galaxy M34 to świetny smartfon z bardzo dobrą baterią i dobrą wydajnością. Nie nadaje się do gier lub zaawansowanych zastosowań, ale sprawdzi się w prostym i codziennym użytkowaniu. Jeśli masz kartę Auchan, możesz kupić Galaxy M34 za 949 złotych w tym sklepie. W przeciwnym razie zapłacisz za niego 999 złotych.

Niestety, promocja Auchan obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych. Ich sklep internetowy nie ma w ofercie Galaxy M34. Ten model można kupić przez internet w innych sklepach już za 1097 złotych. W sklepie Auchan jest większa oszczędność, ale dla niektórych osób jedyną opcją pozostaje sklep internetowy.

galaxy m34 w promocji

Galaxy M34 to dobry smartfon za około 1000 złotych, który polecam szczególnie osobom zainteresowanym długim czasem pracy baterii. Jeśli jednak potrzebujecie czegoś bardziej wydajnego, to będziecie musieli zapłacić kilkaset złotych więcej, niezależnie od tego, czy wybierzecie Samsunga czy inną markę w tej kategorii cenowej. Przypominam, że mówimy o smartfonie za około 1000 złotych!

Samsung Galaxy M34 to smartfon, który ma wiele zalet. Jego ekran jest duży i wyraźny, aparaty robią dobre zdjęcia, złącze słuchawkowe pozwala podłączyć ulubione słuchawki, a bateria trzyma bardzo długo. Do tego dochodzi jeszcze świetne oprogramowanie, które zapewnia płynną i przyjemną obsługę. Jeśli szukasz takiego smartfona, to Samsung Galaxy M34 będzie dla ciebie idealny.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst