Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Aktualizacja wpisu:

Pojawiła się już aktualizacja One UI 6 dla Galaxy M34 w Polsce.

Samsung Galaxy M34 został wprowadzony na rynek pięć miesięcy temu z preinstalowanym systemem Android 13 One UI 5.1. Teraz producent wydał pierwszą dużą aktualizację oprogramowania i urządzenie otrzymuje aktualizację One UI 6.0, która jest oparta na systemie Android 14.

Jestem w trakcie użytkowania Galaxy M34 i tutaj możecie przeczytać pierwsze wrażenia na temat tego smartfona. Jest to średniej klasy smartfon, żeby nie napisać, że jest telefonem z niższej półki. Ten model czerpie zarówno z bardzo tanich smartfonów, ale posiada również elementy droższych rozwiązań. Ciężko zaszufladkować Galaxy M34 lub wrzucić do jednego wora z innymi telefonami w podobnej cenie.

DSCF6756

Android 14 i One UI 6 dla Galaxy M34 w Indiach.

Galaxy M34 5G otrzymuje aktualizację do Androida 14 z oprogramowaniem oznaczonym M346BXXUBWL1. Aktualnie jest ona dostępna w Indiach, ale wkrótce powinna dotrzeć do innych krajów. Aktualizacja waży około 2,27 GB, więc zalecam pobranie jej przez Wi-Fi. Aktualizacja zawiera także poprawkę bezpieczeństwa z listopada 2023 r., która usuwa około 75 błędów związanych z zabezpieczeniami w poprzednim oprogramowaniu.

Kiedy aktualizacja Android 14 dla Galaxy M34 trafi do Polski? Postanowiłem „pogrzebać” trochę w forum społeczności Samsunga i kilka osób donosi, że najnowsza wersja systemu powinna pojawić się w okolicach 15 grudnia. Jest to realny termin, ale niektórzy piszą również o końcówce grudnia 2023. To nie zmienia faktu, że do aktualizacji One UI 6 dla Galaxy M34 pozostało niewiele czasu. Polscy użytkownicy powinni otrzymać ją niebawem.

Na moim smartfonie Galaxy M34 nie ma jeszcze opcji pobrania najnowszego systemu. Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, to od razu poinformuję was o tym.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

3 komentarze

Skomentuj mój tekst