Galaxy M13 jest jednym z najtańszych smartfonów Samsunga. Możecie go kupić za kilkaset złotych. Tym bardziej cieszy fakt, że firma wspiera także takie telefony. Najnowsza aktualizacja Android 14 i One UI 6 dla Galaxy M13 została udostępniona w Indiach. Jednak, tak jak w przypadku aktualizacji Galaxy M34, za chwilę można jej się spodziewać również w Polsce. Realnym terminem jest luty 2023.

Galaxy M13 5G odbiera teraz aktualizację One UI 6 opartą na Androidzie 14 w Indiach. Wersja oprogramowania układowego to M136BXXU5DWK7 i ma rozmiar 1,65 GB. Niestety, aktualizacja zawiera tylko poprawkę bezpieczeństwa z listopada 2023 r. Opisywana aktualizacja jest dosyć zaskakująca, bo Galaxy M13 pracuje pod kontrolą systemu One UI Core, który jest okrojoną wersją znanego systemu One UI. Na ten moment nie wiem dokładnie, jakie nowe funkcje przyniesie najnowsza aktualizacja. Wydaję mi się, że nie będą to wszystkie możliwości pełnego systemu One UI, tak jak to podaje większość serwisów technologicznych.

Nie udało mi się znaleźć potwierdzenia, które mówi o czterej aktualizacjach systemu i pięciu lat aktualizacji bezpieczeństwa. Jest to standardowy program Samsunga, ale część, szczególnie tych tańszych smartfonów, jest wyłączonych z tej akcji. W tym tekście możecie zobaczyć harmonogram aktualizacji smartfonów Samsung Galaxy.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst