Niektóre smartfony z serii A Samsunga otrzymują dużą aktualizację oprogramowania. Galaxy A72, Galaxy A52s 5G i Galaxy A22 dostają pliki OTA (over the air) o wielkości ponad gigabajta.

Samsung Galaxy A72, A52s 5G i Galaxy A22 otrzymują duże aktualizacje.

Globalne wersje telefonów otrzymują aktualizacje z numerami kompilacji oprogramowania układowego A725FXXU6DWH2 (Galaxy A72), A528BXXU5EWH9 (Galaxy A52s 5G) i A225FXXU7DWI1 (Galaxy A22). Pierwszy i drugi model otrzymują łatkę bezpieczeństwa z września, a trzeci z sierpnia.

Paczki z aktualizacjami są bardzo duże i sądzimy, że zawierają nie tylko łątki bezpieczeństwa. Niestety, ale Samsung w dzienniku zmian nie podaje wiele informacji. Możemy tylko przyjrzeć się zrzutom ekranów, które zostały udostępnione przez użytkowników smartfonów.

Powyższy zrzut ekranu został udostępniony na indyjskim forum społeczności Samsunga. Według szczątkowych informacji Samsung poprawia błędy, stabilność i wprowadza nowe funkcje lub poprawia obecne. Niestety, ale nie podaje żadnych szczegółowych informacji.

To skłania nas do zastanowienia się, jakie ulepszenia mogą otrzymać urządzenia dzięki tym dużym aktualizacjom. Samsung może wprowadzać niektóre funkcje One UI 5.1.1 do Galaxy A72, Galaxy A52s 5G i Galaxy A22 bez zmiany numeru wersji (telefony pozostaną na One UI 5.1).

Aktualizacja One UI dla smartfonów Galaxy.

Samsung przygotowuje się do bardzo dużej aktualizacji One UI 6 dla smartfonów Galaxy. Powyższe zmiany oprogramowania mogą być dobrym fundamentem pod najnowszą wersję systemu.

Mnóstwo osób czeka na najnowsze oprogramowanie Samsunga. Jest to jedna z największych zmian producenta w ostatnich latach. System One UI 6.0, to prawdziwy powiew świeżości. Obezna wersja jest już dopracowana, ale nadchodząca edycja ma być jeszcze lepsza i ładniejsza.

Tutaj znajdziecie informacje o nowościach i zmianach w One UI 6.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst