Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


->> Recenzja Galaxy A54 – jeden z lepszych w swojej kategorii.

Samsung wystartował z promocji, w której gwarantuje 300 złotych zwrotu za zakup Galaxy A34 i Galaxy A54. Ten drugi z kolei jest w promocji w sklepie Euro RTV AGD za 1834 zł. Jedno z drugim daje nam okazyjną cenę 1534 zł za bardzo ciekawego smartfona. Moim zdaniem ciężko znaleźć coś ciekawszego na tej półce cenowej. Ciekawszego jeśli weźmiemy pod uwagę wykonanie, parametry i oprogramowanie. Przekonajcie się sami, bo na blogu znajduje się recenzja Galaxy A54.

Żeby skorzystać z promocji należy kupić smartfona u wybranego partnera handlowego. W tym przypadku w sklepie Euro RTV AGD. Możecie skorzystać z linków na blogu lub wejść bezpośrednio do sklepu, cena będzie taka sama. Korzystając z linków na blogu wspieracie nas.

Regulamin promocji znajduje się na stronie Samsunga.

DSCF6688

Pewnie, na rynku można wybrać ciekawsze sprzęty pod kątem specyfikacji, bo w ofercie Motoroli na pewno znajdziecie lepsze parametry. Jednak, jeśli ktoś zastanawia się nad smartfonem z dobrym oprogramowaniem, to Samsung Galaxy A54 jest dobrym przykładem.

Jeśli ktoś ma złe zdanie o smartfonach tej marki, to nie będę przekonywać do zakupu. System One UI, przynajmniej w ocenie wielu osób, jest dosyć specyficzny. Trzeba się przyzwyczaić do wielu rzeczy i przenieść pewne dane do ekosystemu Samsunga. Osoby, które cenią sobie prosty i prawie czysty system, to nie wezmą pod uwagę tej opcji. Jeśli jednak kiedykolwiek korzystaliście z oprogramowania Samsunga na smartfonach Galaxy i byliście zadowoleni, to poczujecie się jak w domu.

Do tego Samsung Galaxy A54 oferuje dobre wykonania, bardzo dobre aparaty i dosyć przyzwoitą wydajność. Na duży plus trzeba zaliczyć zarządzanie energią w tym smartfonie, co przekłada się na długi czas pracy.

3 komentarze

Zostaw odpowiedź