->> Recenzja Galaxy A54 – jeden z lepszych w swojej kategorii.

Samsung wystartował z promocji, w której gwarantuje 300 złotych zwrotu za zakup Galaxy A34 i Galaxy A54. Ten drugi z kolei jest w promocji w sklepie Euro RTV AGD za 1834 zł. Jedno z drugim daje nam okazyjną cenę 1534 zł za bardzo ciekawego smartfona. Moim zdaniem ciężko znaleźć coś ciekawszego na tej półce cenowej. Ciekawszego jeśli weźmiemy pod uwagę wykonanie, parametry i oprogramowanie. Przekonajcie się sami, bo na blogu znajduje się recenzja Galaxy A54.

Żeby skorzystać z promocji należy kupić smartfona u wybranego partnera handlowego. W tym przypadku w sklepie Euro RTV AGD. Możecie skorzystać z linków na blogu lub wejść bezpośrednio do sklepu, cena będzie taka sama. Korzystając z linków na blogu wspieracie nas.

Regulamin promocji znajduje się na stronie Samsunga.

DSCF6688

Pewnie, na rynku można wybrać ciekawsze sprzęty pod kątem specyfikacji, bo w ofercie Motoroli na pewno znajdziecie lepsze parametry. Jednak, jeśli ktoś zastanawia się nad smartfonem z dobrym oprogramowaniem, to Samsung Galaxy A54 jest dobrym przykładem.

Jeśli ktoś ma złe zdanie o smartfonach tej marki, to nie będę przekonywać do zakupu. System One UI, przynajmniej w ocenie wielu osób, jest dosyć specyficzny. Trzeba się przyzwyczaić do wielu rzeczy i przenieść pewne dane do ekosystemu Samsunga. Osoby, które cenią sobie prosty i prawie czysty system, to nie wezmą pod uwagę tej opcji. Jeśli jednak kiedykolwiek korzystaliście z oprogramowania Samsunga na smartfonach Galaxy i byliście zadowoleni, to poczujecie się jak w domu.

Do tego Samsung Galaxy A54 oferuje dobre wykonania, bardzo dobre aparaty i dosyć przyzwoitą wydajność. Na duży plus trzeba zaliczyć zarządzanie energią w tym smartfonie, co przekłada się na długi czas pracy.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

3 komentarze

Skomentuj mój tekst