Samsung w swojej ofercie ma bardzo dużo ciekawych smartfonów. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do wyboru macie budżetową linię M, średniaki z linii A i flagowce spod znaku S. W tym roku zaprezentowano kilka ciekawych modeli, w tym Galaxy A54 i Galaxy M34. Jednak warto również spojrzeć na smartfony z poprzednich generacji, bo są one bardzo ciekawie wycenione.

Weźmy na przykład takiego Galaxy A53, którego obecnie można kupić za około 1300 złotych. W tej cenie oferuje bardzo dobre parametry i ciekawe funkcje. Nie jest to poziom serii Galaxy S, ale wielu osobom w zupełności wystarczy taki smartfon. Czy brałbym pod uwagę ten model? Oczywiście. To, że Galaxy A53 jest z 2022 może nic nie znaczyć dla wielu osób, w tym dla mnie. Dalej oferuje ciekawą specyfikację i długi czas wsparcia producenta. Trzeba przypomnieć, że smartfon będzie wspierany do Androida 16 jeśli chodzi o aktualizację systemu i rok dłużej będzie otrzymywać aktualizacje bezpieczeństwa.

Przeczytaj również:

Jeśli chodzi o procesor, to znajdziemy tutaj ten sam wariant, co w przypadku Galaxy M34. Nie jest to demon prędkości, ale do codziennej pracy wystarczy w zupełności. Dlaczego więc warto wybrać Galaxy A53 zamiast Galaxy M34? Chociażby ze względu na lepsze wykonanie i normę IP67. Jeśli jednak nie zależy Ci na tych elementach, to sprawdź oferty na smartfona Galaxy M34.

Galaxy A53 za niecałe 1300 złotych możecie znaleźć na Ceneo i w sklepie Media Expert.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst