Samsung Galaxy A35 będzie wyposażony w procesor Exynos 1380, ten sam co w bardzo popularnym Galaxy A54. Rozumiem, że wiele osób nie może się doczekać premiery Samsunga Galaxy A55, ale ten model też zasługuje na nasze zainteresowanie.

Już wcześniej pisałem, że plotki o tym, że następca Galaxy A34 może być wyposażony w procesor Exynos 1480 są mało prawdopodobne. Teraz mamy potwierdzenie tego. Byłoby zaskakujące, gdyby Samsung wprowadził na rynek dwa identyczne smartfony. Przecież Galaxy A35 i Galaxy A55 mają wyglądać prawie tak samo. Dlatego nie miało by sensu, aby oba miały również ten sam procesor, przynajmniej z punktu widzenia marketingowego.

Zobacz: Samsung Galaxy S24 z aktualizacjami do Androida 21!
Zobacz: Samsung Galaxy A54 vs Motorola Neo 40 Edge – co kupić?

Galaxy A35 z procesorem Exynos 1380 i projektem „Key Island”.

Zgodnie z ostatnim wpisem na Geekbench, Galaxy A35 o oznaczeniu modelu SM-A356U, przeznaczony dla rynku amerykańskiego, wyposażony jest w procesor Exynos 1380 i 6 GB pamięci RAM. Telefon pracuje także na systemie Android 14, co oznacza, że posiada One UI 6.

Samsung Galaxy A35 z procesorem Exynos 1380

Samsung Galaxy A35 może powinien mieć podobny wygląd do innych modeli z serii A 2024, zgodnie z wcześniej ujawnionymi renderami. Jego cechą charakterystyczną jest projekt „Key Island„, który polega na wystających bocznych przyciskach na płaskiej ramce. Dokładnie ten sam projekt obowiązuje w przypadku Galaxy A55.

Nie wiemy jeszcze, ile będzie kosztować Galaxy A35 ani kiedy będzie dostępny. Damy Ci znać, gdy dowiemy się więcej.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst