Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Chyba pierwszy raz w historii Samsung wydaje aktualizację w programie Beta dla smartfona z niższej półki. Chodzi o tytułowego Galaxy A34, który już w Wielkiej Brytanii otrzymuje możliwość instalacji One UI 6.0 Beta. Przed chwilą dowiedzieliśmy się również o uruchomieniu aktualizacji One UI 6 Beta dla Galaxy A54.

Jak podaje blog Sammobile aktualizacja waży ponad 2 GB i jest oznaczona jako A346BXXU4ZWI1. W nadchodzących tygodniach Samsung może wydać aktualizację w większej liczbie krajów, w tym w Chinach, Niemczech, Indiach, Polsce i Korei Południowej.

Nowe oprogramowanie Samsunga wymaga już niewielu usprawnień i niebawem możemy być świadkami premiery finalnej wersji. Oczywiście, musimy tylko poczekać na oficjalne wydanie Androida 14, bo to na nim bazuje One UI 6.

Nowe funkcje i lista smartfonów, które otrzymają One UI 6.

Trzy smartfony z oprogramowaniem One UI 6 dla Samsung

Jednak już teraz możecie zapoznać się z nowościami i funkcjami One UI 6 Beta i Beta 2. Możecie też sprawdzić, które smartfony Samsunga otrzymają najnowsze oprogramowanie.

Jeśli chcecie wziąć udział w programie One UI Beta, to zajrzyjcie najpierw na polskie forum społeczności Samsunga. Na ten moment w Polsce w programie można wziąć udział pod warunkiem posiadania Samsunga Galaxy S23. Jeśli się coś zmieni, to na pewno zostaniecie poinformowani na oficjalnym forum.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst