Samsung kontynuuje wdrażanie One UI 6.1, tym razem udostępniając aktualizację dla modelu Galaxy A33. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo telefon nie jest już najnowszy — debiutował na rynku w 2022 roku. Jednak nie można się dziwić, bo Galaxy A33 znajdował się na liście do aktualizacji. Tutaj możecie znaleźć informacje o długości wsparcia telefonów Samsunga.

Aktualizacja oznaczona numerem kompilacji A336EDXU8EXDD jest już dostępna dla użytkowników w Singapurze. Oczekuje się, że podobnie jak w przypadku Galaxy A54, globalne wdrożenie nastąpi w szybkim tempie.

Użytkownicy Galaxy A33 mogą spodziewać się większości funkcji i usprawnień, które pojawiły się już w modelach Galaxy A54 i A34, z wyjątkiem funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Aktualizacja One UI 6.1 wprowadza m.in. zmiany w panelu szybkich ustawień, nowe opcje personalizacji ekranu blokady oraz ulepszone tryby i procedury.

Aktualizację można pobrać bezprzewodowo, przechodząc do Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania > Pobierz i zainstaluj. Warto jednak pamiętać, że One UI 6.1 to obszerna aktualizacja, zajmująca około 2 GB, dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość danych w ramach swojego planu lub skorzystać z połączenia Wi-Fi.

Osobiście oczekuję na informacje o aktualizacji One UI 6.1 dla Galaxy M34. Mam nadzieję, że pojawi się w niedalekiej przyszłości i poprawi kilka rzeczy. Telefon sprawuje się dobrze, ale zawsze może być jeszcze lepiej. Na blogu znajduje się recenzja Galaxy M34 i zapraszam do jej przeczytania.

Tutaj też znajduje się recenzja telefonu Galaxy A54.

Przed przystąpieniem do aktualizacji zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich ważnych danych, ponieważ proces ten nie zawsze przebiega bezproblemowo.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst