Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Do sieci wyciekły zdjęcia i wideo prezentujące nadchodzącego budżetowca od firmy Samsung. Wszystko za sprawą strony TheTechOutlook. Smartfon jest następcą Galaxy A14 i muszę przyznać, że wygląda praktycznie jak Galaxy A34.

W ostatnim czasie mamy sporo przecieków dotyczących nadchodzących smartfonów. O Galaxy S23 FE wiemy już praktycznie wszystko. Przed chwilą pojawiły się pierwsze zdjęcia Google Pixel 8a. Do tego dochodzą informacje o tytułowym Galaxy A15.

Smartfon zdobędzie uznanie wśród klientów, którzy celują w budżetowe rozwiązania. Podano prawdopodobne wymiary Galaxy A15, które wynoszą 160.2 x 76.8 x 8.4mm. Smartfon ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 6.4″.

Muszę przyznać, że podoba mi się konsekwencja Samsunga. Większość smartfonów wygląda podobnie do flagowych konstrukcji. Oczywiście, górna część ekranu jest inna, bo nie mamy “klasycznego oczka”, tylko wcięcie, w którym znajduje się aparat.

Ważne jest to, że Galaxy A15 będzie działać pod kontrolą systemu One UI 6.

Zostaw odpowiedź